Skocz do zawartości
robi

Mam tego dość

Rekomendowane odpowiedzi

Pragne wyrazić swoje niezadowolenie z działalnośći moderatora -seb- który najwyrazniej czuje niechęć do moich wypowiedzi, moje posty zostały usunięte bo ponoć złamałem regulamin.jak było naprawde nikt się nie dowie bo postów brak , za to jest ostrzeżenie .Zarazem przypominam że regulamin jest nagminnie łamany przez innych w pk.1,2,4,7 i ,i co? i nic.No ale co tam moderator to moderator ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi jeśli masz zastrzeżenia do działalności któregokolwiek z moderatorów pisz do Przemka oficjalne lamenty na pewno w rozwiązaniu twych problemów nie pomogą.

Zarazem przypominam że regulamin jest nagminnie łamany przez innych w pk.1' date='2,4,7 i ,i co? i nic.[/quote'] Konkrety kolego, w ten sposób możemy oskarżać każdego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi, nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje zachowanie nie przeszkadzało tylko mnie, ale również kilku różnym osobom - to raz, Twoje posty zostały usunięte z topicu Guliwera ponieważ były nie na temat i siały tylko niepotrzebny zamęt i dyskusje nie na temat (w tym jesteś mistrzem), wraz z nimi zniknęły również posty innych użytkowników w tym moje, ponieważ one również nie wnosiły nic do tematu - to dwa, a trzy to pisanie na tym forum jest zupełnie dobrowolne więc jeśli nie podoba Ci się to czy tamto to po prostu nie pisz tutaj...

Nie pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.