Skocz do zawartości
Engell1

rozgwiazda Fromica Indica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dwie rozgwiazdy : czerwona Linckia oraz powyższa. Ta pierwsza jest OK wędruje po całym akwa jednak mój nowy nabytek -> Fromica jest jakaś mało ruchliwa, myślałem juz że nie żyje ale jednak cos tam się rusza - w ciągu dnia może o centymetr się przemieszcza . . . :-(

Chyba cos nie tak z nia a z tego co widzialem na meerwasser lexikon to nie jest latwa rozgwiazda do trzymania .. .


Eheim Incpiria 400 ( 130x55x65 optiwhite + sump 58x43x40cm - ok 420 litrów w obiegu)

2 x Aquatlantis LED 70 W ( Marine and Reef i Marine Blue ) zmiana na Maxspect RSX 300 ( 03.01.2018)

odpieniacz: Deltec SC 1456

cyrkulacja : 2 x Tunze 6055

obieg : Eheim Compact+ 3000

start 24.05.16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Engell1 :

Witam,

Mam dwie rozgwiazdy : czerwona Linckia oraz powyższa. Ta pierwsza jest OK wędruje po całym akwa jednak mój nowy nabytek -> Fromica jest jakaś mało ruchliwa, myślałem juz że nie żyje ale jednak cos tam się rusza - w ciągu dnia może o centymetr się przemieszcza . . . :-(

Chyba cos nie tak z nia a z tego co widzialem na meerwasser lexikon to nie jest latwa rozgwiazda do trzymania .. .

dlatego opis dot. wymagań zwierzaka należy czytać przed a nie po zakupie.

i powtarzając za reeflex.net , "...Warto przeprowadzić też test polegający na przewróceniu rozgwiazdy na grzbiet. Zdrowa powinna się w ciągu 2-3 minut sama odwrócić."


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki - test dzis bedzie przeprowadzony

:kapelusz


Eheim Incpiria 400 ( 130x55x65 optiwhite + sump 58x43x40cm - ok 420 litrów w obiegu)

2 x Aquatlantis LED 70 W ( Marine and Reef i Marine Blue ) zmiana na Maxspect RSX 300 ( 03.01.2018)

odpieniacz: Deltec SC 1456

cyrkulacja : 2 x Tunze 6055

obieg : Eheim Compact+ 3000

start 24.05.16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak test?

No i witam - pierwszy raz na forum się odzywam, a czytam dłuuugo. Sam będę próbować dobrze odhodować rozgwiazdę, ale najpierw muszę dużo poczytać i się dowiedzieć. Co jak co, ale nie chcę śmierci zwierzątka.


A ja będę mieć akwarium... jeszcze tylko rok... (już mniej :D - okolice listopada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.