Skocz do zawartości
czika

kupno LEDów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozglądając się po aukcjach internetowych trafiłam na oferte lamp modularnych w bardzo atrakcyjnej cenie . Koszt takiej lampy 120W wynosił 999zł . W związku z tym chciałam się poradzić was czy jest sens kupować takie lampy bez gwarancji czy wydać kolejne 500zł za lampe z rf ? Trwałość takiej lampy to podobno 50 000 h ale jak to wygląda w praktyce ? Linku nie podaję tutaj bo chyba nie można , jak coś to samemu można poszukać lub mogę podać na pw . Oświetlenie ma iść do planowego zbiorniczka 130cm więc 2 lampy byłyby mi potrzeebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj prosze lika bo sam szukam,moze byc na priv:)


330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest taka lampa jak pierwsze modele z rf. Moim zdaniem lepiej dodac 700 i wziac rf EX z komputerem...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

to jest taka lampa jak pierwsze modele z rf. Moim zdaniem lepiej dodac 700 i wziac rf EX z komputerem...

ale przy 2 lampach robi się +1400 zł a nieukrywając na kasie nie siedzę niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup T5 lampe uzywana :-) lub zrob DIY lub kup ta za 999pln

Pytasz o opinie to ja dostajesz, jak bym mial juz 2x999pln na 2 lampy to bym chyba kombinowal aby dolozyc.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.