Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

Znikające posty

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra tylko tutaj nie chodzi tylko o zdjęcia, ale tak jak sithpl napisał o to że jedne posty wylatują (mój z lampą) a inne wiszą (ten z jeżowcem żeby przykład podać)

w moim ogłoszeniu brakowało zdjęcia w ogłoszeniu o jeżowcu nie było , nie było zdjęć, nie było nawet napisane jaki to jezowiec. temat o jeżowcu wisiał 3 dni, mój 10 minut.

ogólnie to albo kasujecie wszystko i od razu, albo zostawiacie na dzień wszystko, piszecie co dodać i potem kasujecie jak nie zmienione

i jeszcze z wniosków to według mnie mod powinien puścić prv - skasowałem bo brakowało zdjęcia (jak kasuje od razu) i jest po krzyku. rozumiem że to sporo roboty, ale jak ktoś się zgłosił na moda to chyba nie myślał że będzie tylko opis pod zdjęciem miał kozacki :clowning

co do lamp LED to biznes is biznes i Przemek oże zrobić co chce, dostałeś prv że na swoim forum nie życzy sobie konkurencji i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miq zaczyna to się już robić nudne.Jesli komuś nie odpowiadają zasady ponujące na "Targowisku" niech ogłasza się na allegro.

Pisanie priva i tłumaczenie regulaminu to jakiś bezsens,wystarczy przeczytać go ZE ZROZUMIENIEM.

pozdr


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna byc to wszystko nudne , jak bym słuchał i ogladał tv z naszymi politykami , nic tylko sie :cursin kłuca a nic dobrego nie robią, ale taka natura polskiego narodu, spadam wypisuje się :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, mysle ze juz wszystko powiedziane zostało i watek mozna juz zamknac bo i tak nic nowego nie zostanie powiedziane.

i tak jak Seb napisal, w starej koszuli i jeans'ach prosze tylko modów o konsekwencje, przynajmniej jesli chodzi o targowisko :clowning

Bo my tu gadu gadu a na targowisku przybywa postów mających w du... regulamin, i wisza...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... zawsze byli, są i będą zapewne równi i równiejsi:D Szkoda gadać bo i tak zapewne nikogo nie szanuje jak wnioskuje z Twojego postu seb. Cóż widocznie żeby sprzedać pompę czy coś innego trzeba albo kupić telefon z aparatem lub nowy aparat, żeby było tak jak mówi "NASZ" regulamin. Zamknijcie to bo jest regulamin i wszyscy mają się go trzymać:clowning


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o Tobie Dominik nie myślałem:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.