Skocz do zawartości
Szpacy

[S][Z]STATECZNIK ELEKTRONICZNY T5 2X54W

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

JAK W TEMACIE UŻYWANY STATECZNIK ELEKTRONICZNY -cena 40zl+koszt wysyłki lub

wymienie na szczepki korali(dotyczy tylko okolic Świętochłowic)- [red][/red]SPRZEDANE NENO

2031-img_2673.jpg2031-img_2674.jpg[orange][/orange]


150L ,Koralia2, JVP-101 i JVP-100,Koralia Nano 1600, Odpieniacz onet z pompą Tunze Hydrofoamer Silence 9420.040, Dozownik DIY, Dolewka DIY, Oświetlenie DIY - 105 W Cree LED (White,Royal Blue,Red)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa cena 30zł


150L ,Koralia2, JVP-101 i JVP-100,Koralia Nano 1600, Odpieniacz onet z pompą Tunze Hydrofoamer Silence 9420.040, Dozownik DIY, Dolewka DIY, Oświetlenie DIY - 105 W Cree LED (White,Royal Blue,Red)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Jak długo używany i czy sprawny ? :-)(bo nie piszesz ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go razem z innymi rzeczami od jednego z klubowiczów

podobno statecznik sprawny - oczywiście ja najbardziej w przypadku niesprawności zwracam kase.Niestety nie mam możliwości go sprawdzić.Do tego jak ktoś chce to dostałem oprawki bryzgoszczelne T5 6szt ,nie są mi potrzebne.

Nie mam pojęcia ile pracował.


150L ,Koralia2, JVP-101 i JVP-100,Koralia Nano 1600, Odpieniacz onet z pompą Tunze Hydrofoamer Silence 9420.040, Dozownik DIY, Dolewka DIY, Oświetlenie DIY - 105 W Cree LED (White,Royal Blue,Red)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To był mój statecznik i zaręczam ,że działeł normalnie do czasu zmiany oświetlenia na inne.

Działał cos tak ok 2 lata - nie pamietam dokładnie.


250-baniak.HQI 150w+2x39w T5 +2x24T5 + nocne , cyrkul. 9000l ,pełen Balling ,odpieniacz ??, LR 30kg. Silunaria ,Xenia ,Sacropython ,Clavularia ,grzybki ,Oceanaris x2 ?limaki turbo x3 (kilka twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.