Skocz do zawartości
tomik

sol bez NaCl

Rekomendowane odpowiedzi

w niedlugim czasie (gdzies w okolicach tygodnia), zamierzam kupic sol bez NaCl do Ballinga, jak ktos sie chce przylaczyc na spolke to czekam na zgloszonka.

Ps. poszukam w niemczech powinno byc sporo taniaj

z tego co dej pory znalazlem to 1 kg soli kosztuje 14-16 euro wiec jakies 66zl


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do mnie na priva


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 500 gram

Darek S


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o przeroslo to moje oczekiwania

wiec zrobimy tak:

na tym topiku kazdy kto chce napisze ile ja to zlicze pojade do niemiec i kupie, albo jesli nie bedzie roznicy wiekszej to u nas, pozniej to podzielimy na dzialki:), i na kwoty i wysle Wam to

tylko bez zartow , bo cena tej soli to nie zabawka:)

pozdrowionka


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , bylem dzisiaj w niemczech za ta sola , ale niestety lipa, byly jakies smieci za prawie te same pieniadze co w polsce, wiec dzisiaj wieczorem rozejze sie u nas za nia i dam jutro znac do dalej , jaka i za ile i jak to podzielimy

pozdrowienia tomek


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomik możesz mieć kłopoty . Ja już to i owo obdzwoniłem i obiecują za około 2 tygodnie .


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojedziemy danek do berlina:), przy okazji moze co kupimy jeszcze


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nasza sol stoi jak na razie w miejscu, bedzie w polsce do kupienia za jakis tydzien,

ja czekam :(


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , moze w koncu cos sie wyklaruje z ta sola w tym tygodniu, widac w polsce to nie taka latwa sprawa kupic sol bez nacl, najblizej mnie jest w berlinie ale niestety brak czasu na jechanie , wiec musimy zdac sie na polske i sklep Przemka , obiecal , ze bedzie


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomik....

mysmy dokonali zbiorowego zakupu kontrolowanego w Rafie...(Siren).....ale najlepiej byloby jesli by ktos tam Ci poszedl i sprawdzil "naocznie"...ze sol jest ....

..wykonalem przed zakupem 2 telefony z ktorych sie dowiedzialem ...najpierw ze soli nie ma..(a na ich stronie www byla)...a pozniej ze ja moga sprzedac na wage z opakowan.....w tej chwili nie pamietam co mi pani powiedziala..w kazdym badz razie byly to wg pani z ktora konwersowalem .opakowania .20-to czy 40-to kilogramowe......jak sie zapytalem w koncu pani czy wie o jaka sol mi chodzi.....bo zdziwiony jestm wielkoscia opakowania....to pani mi powiedziala ze jednak nie maja tej soli.....w koncu sie zebralismy pojechalismy....i ..co oczywiscie stala sol na polce....a na pytanie ....dlaczego otrzymalem informacje ze soli nie ma... a jest...pani byla bardzo zdziwiona...

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino35 to jakbyś mój telefon do Rafy zacytował jota w jote kurcze. Też mi proponowała worek 20 kilo ,a jak powiedziałem że to preparat to i jest w ofercie to była mocno żdziwiona. Niby poszperała i wyszło jej że dzień wcześniej sprzedali .Tylko ja tam nie mogłem pojechać więc skończyło się ,ze nie ma .


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba pojsc i sprawdzic na polkach....inaczej nieda rady....jak chlopakow tych ktorzy w styczniu jeszcze pracowali zabraklo to tam nikt nic nie wie....przynajmniej z tych co telefony odbieraja...(wtedy przynajmniej kiedy ja dzwonilem.)...


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siren jako sklep dla mnie osobiscie umarl, poiszac o sklepie mailem na mysli reefschop, zobaczymy jak nie to pojade w przyszlym tygodniu do tego Berlina bo czas mi sie konczy musze zrobic podmiane i potrzebna mi ta sol juz na "gwalt":p


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie spoznilem i juz po zakupach, czy jeszcze "zapisy" aktualne. Jesli aktualne to tomik prosze zapisz dla mnie rowniez 0,5 kg.

Pozdrawiam,

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich ale juz nie aktualne , proponuje zbierzcie sie dalej i zamowcie u Przemka ma sol bez nacl 1 kg 91 zl.

Ps przepraszam wszystkich ktorzy sie nie zalapali, ale mam nadzieje , ze bez problemu dacie sobie rade polecam ponownie zamowienie u Przekka w reefshopie

pozdrowienia


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze spozniony...

Jesli ktos oprocz mnie nie zalapal sie na zakup soli to prosze o kontakt i pomyslimy cos razem.

Pozdrawiam,

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę soli Preis Mineral-Salz. Mogę odsprzedać niewielką ilość (ok.300-500g).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs ja bym był chetny.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może znajdzie się ktoś do spółki?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.