Skocz do zawartości
Lachera

Lacherowe 3 setki

Rekomendowane odpowiedzi

Robi wrazenie, skala wyglada super. Boje sie troche ze te garbiki sie wybija.


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjne ułożenie skaly


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Twoje akwa, fajnie ułożyłeś skałę.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu (pewnie z braku nowosci) wielką radosc sprawia mi obserwowanie slimaczków ,

które pokazują sie u mnie w coraz to większej ilosci.

3506-img_9801.jpg

3506-img_9480.jpg

3506-img_9809.jpg

3506-img_9691.jpg

Bardzo sympatyczne i pożyteczne stworzonka, zjadają gloniska nawet z piasku :)

Naliczyłem ich 4 sztuki w trzech kolorach.

Widziałem raz jak wypuszczają gamety ale oczarowany widowiskiem nie wpadłem na to , żeby fotke zrobic :)

No nic może nastepnym razem zachowam zimną krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne foty, kapitalny baśniowy klimat (zwłaszcza dwójeczka) :playing


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ułożenie skałki podoba mi się :] co do wurdemanni to powiem Ci że ja na początku miałem plagę aptasi około 100 sztuk i postanowiłem zakupić 3 te krewetki jedna zaszła już po pierwszej nocy ,a 2 maja się świetnie do dnia dzisiejszego , na początku karmiłem rybki normalnie tzn. wrzucałem żarcie do baniaka które się w nim kręciło opadało na dno, po 2 tygodniach postanowiłem że w kij ,albo zaczną wcinać aptasie ,albo niech spadają i zacząłem karmić rybki poprzez strzykawkę, zaciągałem w niej rozmrożona kostkę i podawałem malutkie porcje tak że jedzonko ginęło dosłownie w 5 sekund ,nawet do połowy baniaka nie doleciało , po 2 tygodniach aptasie zaczęły znikać po mału ,ale zaczęły dziś w zbiorniku nie mam żadnej , jedynie w kominie się uchowały i jedna w sumpie , słyszałem też że lepiej kupować większe okazy bo podobno jest większa szansa że aptasie będą wcinać no ,ale czy to prawda to nie wiem ja miałem takie w sumie średnie sztuki i jestem jak najbardziej ich zwolennikiem :playing ,byle jak najdalej od chemii zawsze staram się naturalnie wytępić szkodnika :strutin


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.