Skocz do zawartości
Swirlej2

Pokrzycze sobie troszeczke :D

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! ! ! ! ! ! !

KUR................................... ! ! ! !

Przywiezli mi baniak , wywiercilem otwor , wkleilem szybe (komin) przychodze stawiam baniak na szawke a tam bubel ! ! ! !

Skosy nie pasuja wogole , dzwonie do goscia i mowie standard mial byc , cos mi przywiozl ?

A on mowi ze robia i takei i takei standard :]

Zalamka , gul po sama ziemie , wszystko skonczone a akwarium nie pasuje do szafki :( Alexw200 podkopsaj troche Twojej cierpliwosci bo zaraz rozwale mlotkiem :(

Jak to mowia nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo .

Zmuszony jestem zrobic nowy baniak od poczatku , ale to juz z taka zloscia i zawzietoscia tym razem ze jes^zcze takiej nie mialem nigdy w zyciu !

BEDZIE STAL NOWY , WIEKSZY BANIAK ! ! ! CO MNIE NIE ZLAMIE TO MNIE WZMOCNI !

Na tym koncze :(

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ...kur.......... ! !! ! :(

Sorki wszystkich , prosze o wyrozumialosc.

847-dsc03543.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! ! !

:( KOCHAM AKWARYSTYKE MORSKA I NIKT TEGO NIE ZMIENI :(

Ale mam duzo roboty :( hyhy cooooolllll :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie tak jak u mnie

Zamówiłem blat pod dokładny wymiar i docięli 1,5cm krócej z jednej strony. Na oko nie widać, ze miało być inaczej, ale te 1,5cm krócej powoduje, że ...budzik się nie mieści i stoi gdzie indziej. A specjalnie dla niego chciałem to miejsce ..bo akwa jest w sypialni

Dziwne, nie ?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partacze ...... ich mac !

Jeszcez sie dopyatm czy sa jakies dwa rozne standardy , bo jak nie ma tylko sam cos spieprzyl to bede bardzo niemily :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA bym to mu oddał- jak zleciłeś budowe akwa ,to dałes mu chyba wymiary!!.Kazał bym aby czytał te wymiary i odrazu mierzył :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo ponad moje nerwy panowie , poprostu przegiecie paly ..po co mialbym mu wybic zeby i pujsc lezec za go..... ?

Sami popatrzcie na to , jak lecialo pokolei, poszlo wszystko pod mlotek , a szklo to mu pod dom zawioze w nocy :( i niech sie cieszy cep jeden ze nie byl w poblizu .

http://www.tiscalinet.ch/meerwasser/przegieciepaly.html

Dziekuje pieknie za uwage . do uslyszenia :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

JA bym to mu oddał- jak zleciłeś budowe akwa ,to dałes mu chyba wymiary!!.Kazał bym aby czytał te wymiary i odrazu mierzył :(

piona , te akwaria to niby (standard) wiec sie go pytam gdzie ten standard ? wymiary nie pasuja , tlumaczyl ze sa dwa typy :( standard A chyba i standard B :( malo mu nie ....... zebow :(

Moglbym mu oddac i niebylo by problemu z tym ze ja go na gore nie wnosilem tylko wywiercilem otwor i wkleilem szybe po skosie (komin)

Wiec musztarda po obiedzie , swojej winy tutaj nie widze bo przywozil mi wczesniej tamten baniak i dokladnie wiedzail jaki to byl , wiec wyszedlem z tamtad bo kocham swojego syna :(( nie jestem zlosliwy , ale pamietliwy )

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najpierw robiles baniak pod szafke, a teraz szafke pod baniak bedziesz skladal ? ja tez sie wkurzalem, czekalem na moj baniak 6 tygodni, przywiozlem, zalalem i okazalo sie ze ciekl ... oddalem, kolejne kilka tygodni w ... , dostalem, okazalo siem ze komin zrobili szerszy o 1 cm i szyba - przykrywka sie nie miescila, trzeba bylo docinac ... wsciec sie mozna jak nic nie idzie tak jak czlowiek chce


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( zamowilem baniak wiekszy i szafke zrobie sobie dokladnie pod niego .

Ale najpeirw to gdzies wypale na urlop bo moge komus przy okazji powybijac zeby (jestem czasowa bomba , ale jak wybuchne to nie daj bosze :( )

pozdr...

Ps; Po moim trupie zrezygnuje z baniaka , zlapalem wene na nowy , wiekszy :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie porządne 150x60x60 i zrezygnój z tych skosów ,które przysparzają kłopotów fachowcom/powinieneś dać gościowi obrys dna na papierze/ a Tobie będą się na trzeżwo ryby dwoiły.Takie podwójne widzenie bardzo męczy wzrok. Chyba los nie chciał byś tracił swoją energię na takie ołtarzyki i zesłał Ci tego fachowca.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest Panie Adamie :( , juz to wlasnie przerobilem z kilkoma innymi akwarystami , zadnych kapliczek wiecej :( niech sie bujaja z tym po wsiach :(

Bedzie stalo nowe bez skosow , nie wiem dokladnie jakie duze ale nie mniejsze niz 150 cm .

Po wakacjach rusze chyba z tym wszystkim , za ten czas posklejam DD i filtr do niego.

Teraz wale wysypac mu pod chalupe to porozwalane szklo :( akurat wybila dobra godzina :( pozacieralem odciski palcow z szyb (w razie niemca)niech mi buraczyna udowodni ..:D

" No , bierz ...oj co mama ..? bierz , bierz ...sad sadem a sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie " :D

Kupilem 30 duzych kostek drozdzy , wrzuce mu do kanalu pewnie niezle sfermantuje mu to szambo do lata :D

A jak mi gul nie przejdzei po tym wszystkim to podobaja mi sie jego felgi aluminiowe w aucie :D a co tam felgi znajdzei sie jakis rusek na ta jego furmanke :D

pozdrawiam Swirlej

Ps; Trzymajcie mnie bo mu chalupe podpale :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

847-dsc03555.jpg

Wiekszy sie juz baniak nie zmiesci , 2,5 metra to taki akurat , nie za duzy nie za maly .

(Po wakacjach zaczynam budowe.)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zbyszek te bedzie tak wsam raz 2,5metra :(


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal :( :( zastanawialem sie co ja od zycia chce ..? dlaczego buduje baniaki , rozwalam je .. i nastepnie buduej nowe ..byc moze nawet nie wiele rozniace sie od poprzednich ..itd..

Problem nie lezy w tym ze baniak taki czy inny byl zly , chodzi o konflikt ..przyczyna moze byc nie udane malzenstwo , czy tez inne problemy .. w 90% tak wlasnie jest to ucieczka od gadatliwej zony , to dziala napawde super ! :( to dziala ..ale zastanowmy sie Panowie .., czy to baniaki trzeba co roku czy co dwa lata mieniac ..? czy wystarczy raz zmienic zone na inna ktora by nas kochala i niemusielibysmy szukac ucieczki ..?

Czy tez poprostu rozwiazywac wszelakei inne problemy nie szukajac ucieczki , tylko poprostu je rozwiazywac .

Akwarium morskie jest ladne , ale przyczyna jego zalozenia to przewaznie "ucieczka ".

I tak sie teraz zastanawiam nad tym moim kolejnym juz nie wiem ktorym baniakeim .. czy go robic czy poprostu sie rozwiesc i miec swiety spokoj czy uciekac dalej ..ale w co i do kad ..?

Tych akwarystow ktorych znam , a znam wielu to albo sie porozwodzili , albo zyja z klotliwymi babami ..(ale to dzieki tym baniakom bo inaczej to piora z glowy mozna zgubic sluchajac tego na okrete )

Niech mnie ktos kopnie w ........jezeli nie ma w tym prawdy :(

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Twoja duga polowa to poczyta to dopiero bedziesz mial "ucieczke" :>


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miarą gadatliwości żony jest wielkość baniaka, to ja patrząc na swój 200 l baniaczek w związku z twoim planowanym o długości 2,5metra .... serdecznie współczuję :())))))))))))))))


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym musial przed domem basen wykopac :(_o


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieladnie Zbyszek wszystko na zone zwalac :(:(:(


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się tu już wywnętrzniamy...

sądzę że coś w tym jest panowie.

Ja mam najgorszy z możliwych scenariusz - pracuje z moją panią (razem prowadzimy biuro) i właściwie to widzę ja prawie przez 24h.

Wcześniej zanim stanął baniaczek w biurze to średnio ze 2-3 razy dziennie były ostre awantury (oczywiście jak akurat klientów nie było) o każde gówno i "mięsem" rzucaliśmy po sobie jak menele z parku. Już nawet powoli zaczynałem rozumieć gości którzy leją swoje baby :( :( (to oczywiście taki czarny humor)

Od czasu kiedy stoi baniaczek (no może od czasu kiedy w końcu coś w nim zaczęło pływać i się rozwijać) jakoś nam to przeszło, awanturujemy się już sporadycznie i jest to teraz tylko delikatna wymiana zdań.

Co prawda dla rozładowania napięcia pracujemy na zmianę z kilkugodzinną zakładką więc tu jest główna przyczyna poprawy (no bo ileż można przesiadywać z tą samą osobą bez wytchnienia) , ale kojący na nerwy wpływ akwarium morskiego jest tu niezaprzeczalny.

Mimo że oczywiście nie chciała widzieć żadnego akwarium na początku w biurze to teraz jak już się upora z papierami i ma chwilę wolnego to sama siada przed akwarium i obserwuje co się tam dzieje, karmi rybki i się ekscytuje gdy coś nowego tam wypatrzy :( - ponadawała "ksywki" rybkom i sądzę że nie oddała by teraz tego akwarium za nic.

Moja rafka przyczynia się też do rozładowania napięcia wśród klientów, którzy wcześniej gdy musieli czekać na swoją kolej siedzieli nerwowo i zerkali poirytowani na zegarki to teraz gapią się na rafkę i ich do biurka czasami trzeba przywoływać :(

Na bank to musi być gdzieś udowodnione naukowo że akwarium koi nerwy. :D Mamy tu na forum jakiegoś psychologa?


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema smk :D

Amerykanie juz to dawno stwierdzili , czytalem ze w kazdym porzadnym zakladzei psychiatrzycznym stoi akwarium (szyba to chyba pancerne maja :( )

Juz kilak lat temu podalem moja piekna o rozwod , wycofalem wniosek bo lubie gofniarza i mi sie szkoda zrobilo , ucieklem w akwaria i jakos to sie kupy trzyma (trzymalo) nawet teraz nie musialbym sobie rozwodami w sumie glowy zawracac to ona chce mnie podac (:( ) tlumaczac ze olewam wszystko i z nia nie rozmawiam :] mnie wystarczaly do tej pory moje rybki (od czsu do czasu w nocy lunatykowalem :D ) i jakos to funkcjonowalo , odczasu do czasu bo nawet nie zasnal bym przy niej ...tak masz racje smk , na okrete z ta sama osoba nie da sie wytrzymac , chyba ze sie buduje akwaria :D cos w tym jest :(

Oczywiscie teraz bedzei ciezko , bo znowu zaczela ...musze jej sluchac :D naszczescie ta pakernia do cwiczen , ktora zamowilem przyjdzie niedlugo to sobie zloze i sie rozladuje jakos bo tak to nie wiem co by bylo :(

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie tu nie strasz Swirlej bo ja się jeszcze ze swoją nie ochajtałem (choć to raczej nieuchronne, ehhh ale jeszcze trochę pounikam :( ) a ty mi tu takie piękne wizje rozwodu przedstawiasz.

A serio to faktycznie bardzo wielu ludzi razem trzyma tylko obecność dzieci no i swoiste przyzwyczajenie do siebie. Bo jak tak się rozglądam na starszych znajomych to właśnie tak to wygląda.

A teksty w stylu "ty się mną nie interesujesz, nie rozmawiasz ze mną i że nie jest tak jak kiedyś" to sdandardowa gadka wszystkich kobiet cookolwiek byś nie robił - one te zdania mają wbudowane genetycznie w swoj słownik :( Bo nie rozumieją że faceci muszą znaleźć sobie jakieś hobby w które muszą uciec żeby nie oszaleć i powinny się cieszyć raczej że to takie domatorskie a nie hobby w stylu "chlanie z kumpali i chodzenie na panienki" :(


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.