Skocz do zawartości
Swirlej2

Pokrzycze sobie troszeczke :D

Rekomendowane odpowiedzi

jak podasz jakiegos ciekawego linka , albo inni jak podadza cos ciekawego z akwarystyki morskiej to powiem czym sie to wierci :( ale musi byc cos ciekawego , najlepiej cos z DIY :(

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle swirlej że ten link ci pomoże w chwilach stresu :(

http://www.boneland.com/fish/fish-v2/index.html


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phiiii , juz sbie raz cos takiego zainstalowalem to bez formatu dysku sie nie obeszlo :( thx

Tam nie ma nic za friko , sciagasz sobie takei cacko a przy okazji kilkanascie innego smiecia , czesto bywa ze caly komp pozniej wariuje , ja juz od dawna takiego smiecia nie sciagam na kompa :(

Ale dzieki za szczere checi :(

püozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk generalnie kobiety potrafią się diametralnie zmienić po małzeństwie. Wtedy to już naprawdę nie ma zmiłuj się...z drugiej jednak strony nie ma innego wyjścia, sorry ale bycie singlem przez całe życie nie jest żadnym rozwiązaniem. Zostałem akurat na parę dni słomianym wdowcem (żona wyjechana, a mój 2 letni synek u dziadków) i kurde mimo spokoju, ciszy, braku durnych kłótni, jakoś mi pusto, jakoś mi smutno.

Jedynym niezaprzeczalnym plusem jest to że od dwóch dni leżę pod baniakiem i nie słyszę: znowu się gapisz w to akwarium?!, zajmij się lepiej rodziną (czytaj żoną)!:(


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze... a juz myslalem, ze tylko moja sie czepia.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec sie nie mylilem , wszyscy mamy taki sam problem :( kochane akwarium , dawno bym zwariowal :( hehe

Zamowilem baniak , robie szafke czympredzej bo mnie wykonczy jak jej dluzej poslucham :(

Nie bede czekal po wakacjach , zaczynam od "wczoraj" z baniakiem :(

pozdr...

Ps; W Bibli dobrze napisane " Lepiej samemu w koncie na strychu , jak z baba swarliwa "


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alex

Samotnie to nie da rady - ale co się bede sam pod topór kładł tak szybko :( Mam 27 lat więc jeszcze z rok (a najlepiej dwa) jej nie zrobią różnicy :(

Teraz przynajmniej mam na nią haka - jak za bardzo sobie pozwala to mówie "o nie jak ja mam takie coś przez reszte życia znosić to chyba zrezygnuje" - i nagle jak za dotknięciem magicznej różdzki dziewczyna do rany przyłóż przez kilka dni hehe (potem ocywiscie od nowa zaczyna swoje).

Jak już nie będe miał tego ostatniego argumentu to... panie świeć nad moją duszą :( - zje mnie żywcem hetera jedna heh.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja to ma takie dni ze najlepiej wyjsc wtedy z domu , po zatym to zlota kobieta :(

Wiadomo tez ze nikt nie jest doskonaly :( i tak kolko sie toczy ..... heh 11 lat juz z nia siedze , BOSZE ! :(

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema @ll :(

Odmalowalem sciane , co by nawet cienia po kapliczce nie zostalo :( hehe

847-dsc03575.jpg

847-sciana.jpg

W nastepna srode przywioza nowy baniak :(

Ide polatam za belkami na rame pod nowe akwa.

pozdr...

Ps; zeby tak latwo bylo skonczyc z baba po 11 latach malzenstwa i zaczac z druga od nowa , tak jak teraz z baniakiem :( hehe chyba latwiej 3 razy zbuzyc i postawic na nowo baniak 10 tys litrow :D

(chyba zasilny musial byc fundament , ze sie to nie moze w moim wypadku rozleciec , juz i separacja byla , i wniosek o rozwod :]

Chyba ja jednak kocham do "zabicia ":D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom , to haslo jakos lepiej pasuje :(

Ps; Nie moge spac , caly czas buduje nowy baniak , ktory lada moment bedzie stal .

Sam do konca jeszcze nie wiem i nie rozumie jaki to ma sens i czemu ma to sluzyc..? , taka budowa i wyburzanie baniakow ..., czuje jednak ze cos w tym jest , i to jest wlasnie piekne :(

Sa naprzykald tacy ludzei ktorzy lubia jesc kavior , nie jest to wogole dobre , ale cos w tym jest i jak skosztuje sie raz to poznije chcialo by sie jesc tego wiecej .(czarny jest bardziej smaczny ) :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej

myslę że powinieneś założyć jakiś biznes i budować Szwajcarom baniaczki (takie kompletne setupy). Miałbyś to co lubisz - mógłbyś budować do woli, ale... niestety musiałbyś się powstrzymać z rozwalaniem :(


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaa :( hehe OK :( juz nie tyle o kase co o przyjemnosc bardziej chodzi , lubie to naprawede robic :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy powinniśmy się zapisać do klubu AA. (Anonimowych Akwamaniaków)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:(:Dheheheh:D:D tak bedzie najlepiej ale skarpety musza byc dlugo noszone ze 4lata wtedy bedzie git:p

Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko , wtedy nawet skraca sie okres dojrzewania baniaka :( a jak sie dorzuci jedna smrodke do wody to masz odrazu buforowanie ze hej :( Kalkeaktora nie potrzeba ani zakraplania kalkwasser , o pierwiastkach sladowych to juz calkiem mozna zapomniec , zadnych podmianek wody , nawet tutaj nie wspominam :(

A korale jakswoje polipy rozchylaja ze szczescia , ryby nigdy niechoruja , terapie czosnkowe mozemy zapomniec :(

Supersmrodka jest dobra na wszystko , jak ten "AMOL" ktorym sie kiedys moja babcia nacierala :D

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak masz racje jak zawsze tylko mam pytanko:)masz takie skarpeteczki :(


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.