Skocz do zawartości
domat

Co to może być:)?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Co to może być za ustrojstwo, jak baniak był u dziewczyny rówież pojawiło się tego troszkę lecz nastepnie po ograniczeniu czasu świecenia przez okres dojrzewania znikło, a następnie już się w ogóle nie pojawiło.

Po przeniesieniu baniaka do mnie znów zaczęło wychodzić to na skale, w górnej jej partii tylko w jednym miejscu na razie jest tego bardzo malutko lecz obawiam się czy to nie kolejna plaga w zbiorniku poza lasem aiptasi ....

dsc00502bq.jpg

Kto kolwiek widział kto kolwiek wie:P? jak to kolejna plaga dino czy cyjano to zabawa w morszczyznę chyba nie jest mi pisana ...:clowning

Pozdrawiam,


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nigdy nie mówił że morszczyzna jest łatwa ;-)

Wygląda to jak dino (podobne do mojego) ale mylić się mogę


Start 03.08.2009 - Zbiornik 600 l, sump 200 i prawie wszystkie potrzebne rzeczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, może jakaś inna opinia? a dino nie pojawia się czasem w całym akwarium na raz? tak jak mówię pojawiło się to w jednym miejscu na górze skały nie daleko lampy, o ile sobie dobrze przypominam tak jak pisałem raz wcześniej też się pojawiło i samo znikło po ograniczeniu czasu świecenia.


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabki?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyłem oświetlenie tak jak poprzednio u dziewczyny do 5 godzin dziennie, zobaczymy co się będzie dalej z tym działo.

Tak krótkie świecenie może mieć jakieś negatywne skutki na miękkie czy krewetkę albo slimaka?


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, powoli to rośnie lecz jest tylko w jednym miejscu, wygląda to jak taka rozpuszczona guma, robi się takie ciągnące. Moge wrzucić aktualne fotki, tylko zastanawia mnie to że jest to tylko w jednym miejscu a dino nie pojawia sie od razu w całym baniaku?


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że są przy tym pecheżyki powietrza więc może byc to dino

a skrócenie czasu oświetlenia nie zaszkodzi krewetką i slimaką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.