Skocz do zawartości
slawomirdyl

agua-reef

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie został zablokowany posst na agua-reef w którym zapraszałem na piwo w ramach integracji przez niejakiego Mariusza pod pretekstem wiadomym a miałem tylko na celu poznanie ciekawych ludzi. Chciałem zrobić mały reportarzyk ale widze że zostałem potraktowany jak Kocan dlatego dziękuje Panu Mariuszowi za potraktowanie ale rozumie jego zazdrość

pozdrawiam

I to jest niezależne forum ?????????????????


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chyba ktoś jest delikatnie przewrażliwiony na swoim punkcie.

Ja tam nie widzę żadnej blokady, za wyjątkiem zamknięcia tematu w którym napisałeś kilka postów jeden pod drugim.Jakoś żaden nie dotyczył spotkania organizowanego przez Przemka. Gdybym był moderatorem pewnie usunąłbym te posty, a Mariusz informacji nie wykasował jedynie stara się utrzymać porządek.

Jeśli organizujesz spotkanie morszczaków - najprościej chyba będzie założyć własny temat i tam informować o podejmowanych działaniach.

a co do nieależności każdego z forów... temat był wielokrotnie wałkowany i tylko czekałem aż ktoś znowu będzie próbował udowodnić wyższość świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy. Każde rofum ma swoją specyfikę, regulamin i sposób jego interpretacji przez Moderatów. Jak coś komuś nie pasuje - wiadomo wolny wybór.

pozdr. Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.