Skocz do zawartości
markL

dwa pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu męczę Przemka propozycją utworzenia chata na nano-reef. co nie zajdę to zawsze kilkanaście osób siedzi na stronie. nie sądzicie, że było by o czym pogadać? mój głos to niewiele ale jakby się pomysł spodobał i byście go poparli to - o ile to technicznie możliwe - Przemek nie miałby wyboru :(

druga sprawa to zlot. w komentarzach widziałem jak ktoś chciałby spotkać ludzi z nano-reef na zjeździe. no dobra, a jak byśmy się rozpoznali? who is who? a może by tak stworzyć znaczek członków nano-reef? jakiś ładny a jednocześnie niewielki znaczek mógłby nosić nawet i starszy nano-reefowiec :( jak ja np :( :( :D

nie wiem ile jednostkowy koszt takiej odznaki by wynosił jednakże nie sądzę by więcej niż kilka złotych. czytałem, że wśród nas są ludzie pracujący w reklamie to może mogliby zaprojektować takie "cudo'? zrobili by ten projekt nawet za darmo jeśli byśmy poprosili. a może kilka propozycji i byśmy przegłosowali je i wybrali najlepszy? moglibyśmy też każdy we własnym zakresie popytać we własnych miastach o koszt ich zrobienia.

to tylko taka luźna propozycja

o ile jednak by wypaliła to warto zawczasu zagłosować i wybrać "zwierzaka-symbolu", który mógłby być na takim znaczku. ja zacząłem to też zagłosuję pierwszy

u mnie THE WINNER IS ... PARACANTHURUS HEPATUS

pozdrawiam i zachęcam do zabrania głosu

markL


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chat OK choć według mnie zbędny

a co do znaczku to pomysł super, a symbolem powinien być nemo bo on jednak jest najbardziej charakterystyczny i kojarzy się od razu z morskim akwa, bo chyba wszyscy go mają


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chat bylby okej, ale wtedy forum bylo by niepotrzebne, odeszlo by do lamusa:) gdyz wszystkie pytania, problemy bylyby rozwiazywane na chacie.

Znaczek klubowy fajna sprawa:) Ja glosuje za błazenkiem okoniowym (amphiprion ocellaris)!!

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego zbedny ? super sprawa wymienic kilka konkretnych zdan i na temat , najlepiej jeszcze z kamerkami :( to baniaki moznaby na zywca pooglondac, to bylby dopiero odlot :( takiego forum akwarystycznego z czatem i kamerkami nie znajdzie chyba nigdzie w necie .

Nie potrzebne zloty i naloty :(

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

jestem za znaczkiem...moze paluszki slone? :( :( :(

pozdrawiam

Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie na znaczek pisze i koszulke firmowa , bede w niej smigal na rowerze po calym miescie :(

Jak juz ustalicie jak to ma wyglondac taki znaczek to sobie dziarge w kolorkach przyprawie :( powaga , musze tylko pomyslec w ktorym miejscu.

A moze by tak oglosic konkurs na projekt znaczka klubowicza nano forum ?:( w nagrode sie odpali jakis sprzet DIY :(

pozdr...

Ps; Przemek mysle ze niedlugo to wiecej na reklamie zarobisz :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czat jest sprawą rozważaną właśnie w szeregach kierowniczych:yes Wiążą się z tym pewne kłopoty natury "majstrowanie przy stronie", ale jeżeli będzie dużo takich głosów, to z pewnością szansa na budowę czata istnieje.Należy jednak zastanowić się, czy rzeczywiście jest on potrzebny.Moim zadaniem, kwestię wymiany informacji, świetnie spełnia nasze najlepsze w Polsce forum.Tu, na postawiony problem, może odpowiedzieć każdy kto tylko jest na stronie.Na czacie...sami wszyscy wiemy jak to jest.

Kwestia zlotu...myślę, że nie trzeba czegoś specjalnego projektować, wszak nasze logo istanieje już dobre 3 lata (patrz góra strony), więc jeżeli ktoś chce, może sobie to nanieść na koszulkę i myślę że nikt nie będzie robił problemów co do praw autorskich:no.Jeżeli zbierze się nas jakaś grupka ( mam na myśli zlot w Łodzi), to z pewnością zorganizujemy jakiś punkt zborny:) (żabka, biedronka, rybka czy inne ustrojstwo:)).Prosiłbym, aby ludzie, którzy wybierają się na zlot, wpisali się w miejscu na komentarz po newsem "Zlot" na stronie głównej


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty mozna by było robić na chacie( czacie:) ) I nawet Swirlej by przybył i reszta klubowiczów z zagranicy:)

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak samo jak @AlMaster, jak ktoś chce to "wali" na Gadu albo równie popularny Chat, co do "who is who" hmmm, są osoby które chciałbym poznać na tzw. wizji ale są osoby......

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodząc po stronach amerykańskich, zauważyłem ze takie logo jak ma nano-reef.pl (patrz u góry) ma jeszcze jakis internetowy sklep zoo w USA. Przypadek ????


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman Ty chyba jednak golisz te nogi :( :( kto mowi o pokazywaniu siebie na wizji ? baniaki mozna by pooglondac .

pozdr..

Ps; Z kiciorem Panie Romanie :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie takiego czata nano reef to mozna zrobic samemu , walnac stronke czat -nano reff i sie tam zchodzic kto chce i ma na to ochote, moze byc i na moim serwie miejsca mi duzo nie zajmie :(

Ale to bylby taki dziadoski "Polchat " bo moj serw nie obsluguje php .

Moze ktos ma inny pomysl ..?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Swirlej2, nie wiem moze na wizji jak bym cię poznał to moze byś był w moim guście, nawiązując do wypowiedzi @markL, chodziło mi o stwierdzenie

.....jak ktoś chciałby spotkać ludzi z nano-reef na zjeździe. no dobra, a jak byśmy się rozpoznali?

wolałbym zeby zostało tak jak jest, cholera moze jak bym Cię zobaczył to bym się rozczarował....:(

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze wieczorkami tutaj zawsze siedzi duzo osob , mysle ze na czacie mozna bylo by sie bardziej wyluzowac i posmiac , oderwac od tych baniakow :( no a i przy okazji o tym i tamtym na zywka niemalze poklikac , bardzo dobry wynalazek CZAT :(

pozdr...

Ps; Olek jakby wpadl na czata to by nam dopiero pokazal :( tak to byl by naprawde dobry pomysl mysle :(

Bo mozna chodzic tez gdzie indziej czatowac , no ale widzac nieszczesliwych ludzi na Onet.pl trzepiacych kapucyna w garsci to sie takich czatow odechciewa :] powinni to pozamykac w zoo :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

widac ze "chemia" to co pomiedzy Niektorymi wystepuje :( :( :( lepiej niech pozostanie ,jak jest z serwisem. Jak juz Ktos wspomnial : "..odejdzie do lamusa..". Lubie czytac nowe posty-niektore potrafia byc nawet ciekawe, dodawac "uszczypliwe " komentarze ,itp. Uwazam,ze gdyby powstal taki czat ,to wiele problemow ,zapytan, off-topicow,... przestalaby byc oficjalnie zadawane. Wiekszoc spraw moznaby na "zywca" zalatwic,a przeciez tutaj nikomu sie nie spieszy. :D :D :(

Podoba mi sie pomysl z koszulka lub znaczkiem.Jesli mi sie uda,zapytam znajomego o koszt przypinanego znaczka lub koszulki. :D Gorzej bedzie z logo. Moze jest wsrod nas jakis Artysta? :D

pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no jak by tu to..........

człowiek z załozenia to zbior atomow, ktore z kolei tworza czasteczki..... itd.

Krotko mowiac, wszelkie przejawy naszego myslenia i uczuc sa czysto "wyliczane" ze zwiazkow chemicznych....smutne ale prawdziwe

Niestety.. tak sie nam wyliczyło że to niby jestesmy istotą rozumną i usilnie w to wierzymy

Skoro to wszystko to czysta chemia, to wole wierzyc, że jednak COŚ jest wiecej, aczkolwiek ateistyczne podejscie do sprawy mnie zagina....bo skoro jestesmy zbiorem reakcji chemicznych to wszystko z góry jest ukartowane czyli tak naprawde to NIE żyjemy, tylko jesteśmy puszczeni w ruch przy poczeciu i tak już swoją role odgrywamy...

I co ja mam zrobic ? Zabic sie ? nie chyba tak nie zrobie, aczkolwiek mysl, ze to nie jest moja wola tylko sie samo "obliczylo" mnie czasami przeraza.

Z drugiej strony.. jakby to nie bylo naprawde mnie to guzik obchodzi jak to jest dopoki mi sie wydaje ze mysle i ze kocham, idealne złudzenie hę ??

I tym o to optymistycznym akcentem koncze to gadanie bzdur, hmm "Kto pyta nie bładzi", czyli nie skazujcie mnie na biczowanie, tylko zapytajcie o niescislosci he,he :-)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pilot -"Moze jest wsrod nas jakis Artysta?"

Heh myślę, że tu wszyscy jesteśmy w pewnym sensie artystami :(, a największy "artysta" to swirlej i wcale nie dlatego że dłubie reaktory :(

A na poważnie to czat jest fajną sprawą, ale żal tych informacji, których nie poznają nieobecni. Bo tak to codziennie, a przynajmniej systematycznie można sprawdzić co nowego się na forum omawiało i wykorzystać dla rozwiązania własnych kłopotów.

Znaczki na pierski? Bo chyba nie na czole? :( Coś w tym pomyśle jest :(, fakt, ale co miałoby to być, żebyśmy nie wyglądali "obciachowo" :D to nie wiem.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to cio?:( kreweta na ramieniu i zakladamy tom sekte wreszcie :(

Kazdy nowo przyjety czlonek klubu musialby zezrec lyzke soli :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rah , zal tych informacji :] a przypomnij sobie jakas z przed roku i ja znajdz :( hehe , boicie sie czata bo na zywka walicie bledy ortograficzne a tak to przynajmniej ze slownikeim w garsci to nie tyle :( ihahahahhahahahahahhaha

Ja ide sobie spac :( cze


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się pomysł ze znaczkiem a może i nadrukiem na koszulce coraz bardziej podoba


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nadruków to technicznie bardzo nieskomplikowana sprawa. Są takie naprasowanki, czy jak się to zwie, na które można wykonać nadruk na zwykłej drukarce i przygrzać żelazkiem do koszulki. Można też dać do jakiejś firmy fotograficznej, żeby to wykonali.

Można by ustalić co ma być w tym logo i np. zrobić konkurs i pokazać na forum, a jak będzie pasowało to każdy pobiera i sobie robi w domu :(, albo Przemek kupuje koszulki, robi wybrane logo i rozsyła gratis wraz z zamówionym u niego sprzętem :(, chociaż może to być każdy z nas i tak mi się wydaje, że pomysłodawca markL byłby jednocześnie najlepszym wykonawcą :(


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:31 ja juz wyspany , nigdy wiecej dluzej nie spie :D

Podobnie spal moj przodek Napoleon :( zawsze tylko kilka godzin , za duzo snu wplywa ujemnie na caly organizm , czlowiek robi sie leniwy :(

Tak , Przemek nie ma corobic tylko jeszcze w koszulki z nadrukiem kase wtapiac :(

Ale w razie jakby takie koszulki wyszly to ja sie pisze na jedna albo dwie , nawet trzy wezme dla zony i dzieciaka :D

Jak beda naprawde ladne to komus z rodzinki opchne za podwojna cene i wyjde zawsze na swoje :(

pozdro..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA:D Wszyscy razem jak te koszulki nalozymy , to bedziemy wyglodac jak jedna wielka rodzina z Mc.Kwaka :(:D:(:(:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

pozdrowiony :(


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

@rah ZNACZKI- znaczki sa rozne,np. : 1)w formie koleczka z nadrukiem,ktore uwazasz za obciachowe :( chyba dlatego,ze sie wstydzisz,co robisz,kim jestes :( :( :D

2) malutkie znaczki np. podklad stanowi czesc metalowa a na niej podobnie jakis wygrawerowany napis,symbol . Znaczki nr 2 sa napewno drozsze,ale i mniej obciachowe ,jak to nazwales i bardziej poreczne. Taki maly znaczek mozesz miec przypiety na koszulce lub "na czole" ,czyli na czapce. :D

@zbyszek nie tak mnie zrozumiales z ta "chemia",ale niech Cie bedzie,za ten ciekawy,zakrecony wywod :(:D :D

Dalej jestem za koszulkami z takim naprasowywanym obrazkiem ,czy czyms tam innym.

Slyszalem,ze mozna sobie samemu cos na komputerze stworzyc,a koles od nalepek wydrukuje i nalozy je na koszulke.trzbe skombinowac jakis gitny rysuneczek.Przeslac do klubowiczow plik i kazdy w swoim zakresie nalozy to na koszulke,spodnie,sciane w domu ,samochod,itp. :D :D

pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.