Skocz do zawartości
alexw200

Sprzedam: odpieniacz, lampy, reaktor,

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zaczyna się robić nudny ciągle to ogłaszam, dlatego troszke zmieniam zasady. Niebędę pisał ile bym chciał dostać za ten sprzęcik tylko napiszę, że jak ktoś jest zainteresowany to ma zaproponować swoją cenę i się na 100% dogadamy, chcę się pozbyć wszystkiego co zostało po durzym akwa. Odpieniacz AM TurboFlotor 5000 Twin, Lampy z żarnikami BLV 400W 20.000k 4 sztuki, Lampy z żarnikami BLV 1000W 20.000k 2 sztuki, kalkreaktor 2komorowy z pompą i elektrodą, pompki Rio z wirnikiem igiełkowym do odpieniaczy RuWall, żwir koralowy średniej granulacji, tuf wapienny, akwarium wymiary 170x50x58 bez szfki:)


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO NO NO ALEXW200 BARDZO KUSZACA PROPOZYCJA HMMM.:wink:wink


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka wydajność igłuwy rio i za ile prosze okontakt blajo@buziaczk.pl


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalkreaktor 2komorowy z pompą i elektrodą do jakiej pojemności akwa zalecany ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial odpieniacz ale czuje ze dziewczyna mnie z domu wykopie jak przyniose taka rure :Satisfied ile chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze cene lamp prosze moze byc na priv moje gg 3228361 pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.