Skocz do zawartości
michalKK

Kolejna eksmisja ślimaka...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam w akwarium Blue Hermit Crab i koleś załatwił mi już 3 turbo ślimaki :shocking. Nie ma juz więcej ``zywych`` muszelek do przejęcia co teraz się z nim stanie?Jak duży może urosnąć?Średnica muszli to około 2-2.5cm, wiec to chyba dorosłe ślimaki były. W sumie to chciałbym żeby jeszcze urósł, tylko skąd wziąć mu większy domek?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mialem jednego kraba z niebieskimi nogami i szybko sie go pozbylem,tobie tez bym radzil to samo.Bardziej bezpieczne sa te z czerwonymi nogami.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Krakowa wiec nad może ciężko :shocking).

W sumie dalej juz nie ma co eksmitować wiec będzie musiał przestać rosnąć :), zobaczymy co się będzie działo - najwyżej wrzucę mu jakieś muszle Winniczków bo mu sie spodobają :)

A jakie problemy miałeś z tym krabem?

Bo ja mam narazie problem tez z rozgwiazga, taka czerwono-biała - groźnie wyglądała i sie sprawdziło, zeżarła mi trochę zooantusów ale w porę ja odsunąłem. To pewnie jakaś agresywna odmiana sadząc po ubarwieniu, prawda?

pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj fotke rozgwiazdy albo chociaz poszukaj tutaj http://pl.reeflex.net/kategorie/76.html i napisz ktora to.

Mi krab zalatwil slimaki kopiace,wiec go eksmitowalem.Na muszle winniczka nie zwracal uwagi.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.