Skocz do zawartości
rpp

[S] żywa skała - kiepski stan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w sumie to bardziej nawet pytanie niż oferta :-) w każdym razie czy ktoś byłby zainteresowany ok. 18-20kg żywej skały ALE mocno zaglonionej i z aiptazją?

Czy to w ogóle może się do czegoś przydać? (np. refugium) czy skała zdecydowanie do śmietnika?

Skała jak była "nowa" wyglądała tak:

1301-lewa_strona.jpg

1301-przod.jpg

1301-prawa_strona.jpg

Aktualnych zdjęć niestety nie mam bo wczoraj w ramach odławiania błazenków musiałem wyjąć praktycznie całą skałę i powkładałem ją już byle jak byle się zmieściła w akwa. W każdym razie skała jest niestety mocno obrośnięta aiptazją, Xenią i różnymi niechcianymi glonami :-(

Cena - hmm - za te powiedzmy 18kg jeśli ktoś dałby 50zł to by było fajnie :-)

Do tego mogę dołożyć grzybki (kolonia ok. 5-7 sztuk) i Rhodactis (4 spore sztuki) - za dodatkowe 100zł jeśli ktoś to weźmie w "pakiecie" ze skałą. Xenia gratis :-)

Fotki grzybków i Rhodactis postaram się zrobić dzisiaj wieczorem i wrzucę na forum.

Aha - znalazłem stare zdjęcie Rhodactisa (tak przynajmniej kiedyś zostało to zidentyfikowane - choć nie mam 100% pewności, że jest to prawidłowa nazwa dla tego zwierzaka):

1301-ricordea.jpg

pozdr,

rpp

EDIT: ani skały ani zwierzaków NIE wysyłam. Wyłącznie odbiór osobisty - Warszawa Tarchomin !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanym napisałem na PW.

Preferowany zakup w całości - jeśli się nie uda to wolałbym na początek sprzedać życie i dopiero skałę.

No i tak jak pisałem w pierwszej wiadomości - w grę wchodzi odbiór osobisty. Niestety nie mam boksów styropianowych żeby zapakować skałę a bez tego przy obecnych temperaturach nawet nie ma co marzyć, że skała dojedzie w jakiejkolwiek znośnej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skała nadal aktualna proszę o info na priv - telefon do ciebie i kiedy można odebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dogaduję sprzedaż całości (grzybki + Rhodactis + skała).

Jeśli to się nie uda to skała jest już zarezerwowana.

Jeśli ktoś chciałby całość to grzybki wyglądają tak (największy ma ok. 4-5cm średnicy - w sumie jest ich ok. 12 sztuk):

CRW_8757.jpg

i pod aktyniką

CRW_8770.jpg

i Rhodactis (3 sztuki - tu trochę zestresowane po wczorajszym przemeblowaniu przy okazji odłowu błazenków - ale normalnie mają ok. 6-8cm średnicy każdy):

CRW_8761.jpg

CRW_8765.jpg

i jeszcze osobno jest jedna sztuka (fotka tylko spod aktyniki):

CRW_8766.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne (jeden z forumowiczów bierze całość z własnym odbiorem)

pozdr,

rpp

PS: niedługo na sprzedaż będzie baniak z całym osprzętem - ale to dopiero po zabraniu skały i doczyszczeniu baniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.