Skocz do zawartości
wrsdz

Ciekawe stworzenie

Rekomendowane odpowiedzi

wita jako że walczę z glonami i mętną wodą nie świece światła i obniżyłem temp nieznacznie, i oto co powychodziło ze skały ( dodam że skała z używanego zbiornika ), to coś jak wężowidło bardzo kolorowe i już po 2 dniach widzę 3szt eh ;( ale za to glony ustały i woda klarowna , jutro porządki w akwa, ale do rzeczy :

ssa46619.jpg

czy to szkodliwe?

jak to połapać ?


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje fajne zwierzadko i to bardzo szybkie , ostatnio takie zlikwidowalem bo mi zniknely dwa kraby pustelniki i 6 slimakow :)

mialo ok 18 cm dl i 8 mm srednicy najgorsze ze wiem ze mam jeszcze takie jedno i niewiem gdzie jest.

http://pl.reeflex.net/tiere/957_Eunice_sp.htm


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wrsdz: wieloszczet, raczej nieszkodliwe (chyba że urośnie za duży, będzie pogryzał korale albo dziabniesz się nim w rękę :) )


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to clitoris


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekordzista z mojego baniaka jak dotad mial w maksymalnym rozkurczu 75 cm :-) ogolnie to pozyteczne stwory, udrozniajace pory w skale. Jednak tej wielkosci potrafia skutecznie zniechecic do moczenia lap wiec ja eksmituje tylko giganty :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i wy macie racje, macie wiekszy staz w tej dziedzinie, ale ja widzialem na wlasne oczy jak mi wpieprzyl slimaka tylko ze juz bylo po ptokach.

Pozdrawiam.


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clitoris 75 cm?


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To typowy miesożerca..dlaczego ? Bo wszystkie lubią krewetki koktailowe,i własnie tak zastawiam na nie pułapki..Sądze nawet ,ze są odpowiedzialne za podgryzanie ramion rozgwiazdom (własna autopsia) Jedynu plus....hmm jak coś nam podnie np.rybka i etc..to na 100$ własnie on tym sie zajmie ..Osobiscie ja w swoim baniaku nie widze dla nich miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal dopóki to jeszcze małe jest. Urośnie ci i narozrabia. Mnie przez podobnego drania (chociaż do tej pory nie wiem, co to za odmiana wieloszczeta była) poleciała cała obsada w akwarium.

Na wierzch wyłazi to generalnie nocą, więc stawiaj pułapki i wyłap ile dasz radę.


Ja nie jeżdżę szybko, ja latam powoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.