Skocz do zawartości
XXC

[K] kupie ekipe czyszczącą---ŁÓDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupie ekipe czyszczącą slimaki,kraba itp. Łódż 886226116


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli będę pierwszy? 10 ślimaków nazwy nie znam,dobrze wcinają glony,kilka małych wężowideł,jak chcesz to xenia,grzybek i patyk gorgonii na początek i fajne algi,za free,pozdro :),myślałem że w Łodzi jest wiecej morszczaków


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki, dla kolegi zadzwonie to pogadamy.:)


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium zaczyna istnieć dzięki RA345 z Pabianic WIELKIE THX. Za pomoc Dorade motywacje do Działań, jesteś WIELKI I robisz TO NIE DLA KASY TYLKO DLA FRAJDY Takich osób jest mało , jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla RA345 Pozdrawiam Marcin-XXC MASZ WIELKIE PIWO W MOJM PUBIE ZAPRASZAM OD 1 CZERWCA Łagiewnicka 140


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI KTOŚ MA JAKIEŚ SZCZYPKI LUB COŚ DO DAROWANIA PROSZĘ O KONTAKT ( WSZYSTKO BĘDZIE DARMOWO DO WGLĄDU OD 1 CZERCA W PUBIE ŁÓDŹ ŁAGIEWNICKA 140 ZBIORNIK 325L ZAPRASZAM


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co napisać..............może to że liczy sie człowiek,może to że mnie tez pomogli i dali a może to żeby być szczęśliwym i odbierać piękno otaczającego nas życia,bo naprawde miło jest popatrzeć

72d4695d8ff09e10med.jpg


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA345 jestem z łasku jeśli masz jeszcze co kolwiek do oddania za czteropak chetnie przyjmę, tylko latwe do utrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he,studzienka wyschła,nie rosnie to aż tak szybko,przypomnij sie za 3 miechy,może inni coś mają,znam przypadki gdzie ta ładna xenia ląduje w sedesie ale mogę ci dać kontakt gdzie tanio można kupić zwierzęta +gratis,fajnie ze jest nas coraz wiecej:clappingpozdro

(te łatwe też są śliczne i dają duźo frajdy)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.