Skocz do zawartości
smk

Pomacanthus imperator w rafowym?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze myslałem że ta ryba nie jest reef safe, a tu ogladam sobie newsy o sprzeciku nowym i tak się przyjrzałem na filmie co mi tu mryga wokoło SPsów i LPSów... :)

http://reefbuilders.com/2010/02/23/abyss-dvr-planctonite-unique-video-angles-aquarium/

kwestia czasu? czy to może statysta dla potrzeb filmu? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Remik, ja dla tej ryby mógłbym założyc osobne akwarium :)


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperatora kupiłem w czerwcu lub lipcu 2007 roku i mieszka u mnie do dnia dzisiejszego, nie zdarzyło się aby zniszczył jakiegoś korala, ale nie ukrywam, że w obecnej chwili jest na tyle duży i ciekawski że przewraca nie zamocowane dostatecznie korale, i robi to głównie z nowościami, które pojawią się w akwarium, Jednak przyklejenie np. cementem skutecznie go zniechęca. Oprócz dużej ilości korali miękkich mam również kilkanaście LPS-ów. Jednak ze względu na totalnie przerybione akwarium Imperator i nie tylko on został wystawiony na sprzedaż i prawdopodobnie zmieni miejsce zamieszkania, ale uważam że dla rafy jest bezpieczny, takie są przynajmniej moje obserwacje po ponad 2,5 latach. Jeżeli ktoś jest zainteresowanym to mogę wysłać zdjęcia.


Akwarium 185x65x60

Sump 225 l

170 kg żywej skały i 90 kg piachu

Zalane 1.04.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#241387 smk :

Zawsze myslałem że ta ryba nie jest reef safe, a tu ogladam sobie newsy o sprzeciku nowym i tak się przyjrzałem na filmie co mi tu mryga wokoło SPsów i LPSów... :)

http://reefbuilders.com/2010/02/23/abyss-dvr-planctonite-unique-video-angles-aquarium/

kwestia czasu? czy to może statysta dla potrzeb filmu? :)

kiedys w zabrzu w e-rybce w duzym zbiorniku pływala ta rybka.

jak pamietam podskubywala zoantusy tak poza tym nie czynila szkod.

tylko zbiornik byl spory , jak pamietam 2m dlugosci i ok.80cm wysokosci.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.