Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

moje błotko za szkłem

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, to jutro czekamy na skany :strutin


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniejsze ujęcia

kapuhy :

Piotrek, to jutro czekamy na skany :strutin

Kamil- jak tylko się ukaże osobiście zadzwonię do ciebie,ok?ja tez czekam na ten artykuł

Błotko za szkłem,hm.....pełne życia mała aktualizacja

dfe3e39fbabf07d8med.jpg

91ecbd9d030f1b09med.jpg

75e8d2c5e9b04884med.jpg

64576fa86e843a3cmed.jpg

32af8cb581dccca9med.jpg

b7586ef95098678fmed.jpg

c3509d25766bebd8med.jpg

a61716026d80c45dmed.jpg

40a684e59170faefmed.jpg

4d44dd3ec66d30e4med.jpg

50a76bf726f0ce23med.jpg

f238e956254b1456med.jpg


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi opadło wszystko!


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Piotruś:D


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa ale lans :D Fajnie :D

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdeczne gratulacje :D

:D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :D,machina została popchnięta

-mają mnie odwiedzić dzieci z przedszkola zobaczyć jak nemo na żywo pływa i na wyjściu kolorowanka w łapkę bo bliżej niż jechać do Łodzi

-koleżana stwierdziła że dość liści na ekotorbach zrobią zdjęcie rybek

-a telewizja regionalna żdziwiona dlaczego oni nic o tym nie wiedzą

a gdzie ja mam się w tym odnaleźć ? :D jeszcze raz dzięks


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! mi dziś pan listonosz przyniósł kopertę z gazetą "Nowe Zycie Pabianic" :D

więc nie tylko ze skanu komputerowego, ale całkiem wygodnie, przy kawce, mogłam przeczytać artykuł i obejrzeć fotki .

Piotrze, raz jeszcze serdeczne gratulacje :D i dziękuję !

pozdrawiam

Monika


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kapeluszNo w końcu wydrukowali

Gratuluje, widze że machina ruszyła jeszcze troszke i zamiast przyjeżdżać oglądać akwa na żywca oglądne sobie na dużym ekranie:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze jak tam sinularia? przyjęła się?


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przegapiłem artykuł - gratulacje Piotrze!


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo dziękuje :kapelusz od czasu artykułu trochę się zmieniło w akwa i dookoła,kompletnie rozpuściła mi się sarcothelia edmondsoni czego bardzo żałuję bo wiadomo jak ciężko kupić ładnego miękaska,doszły inne korale i ryby,i już muszę zatrzymać bo znów jadę po bandzie,część korali trzeba będzie pociąć bo za duże i miejsca nie ma a akwarium z gumy nie jest ale tak jak ty kapuhy zawsze na wizje lokalną możesz wpaść bo moje zdjęcia nie oddają tego uroku


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że się wproszę, nie myśl sobie że Ci się upiecze :clowning


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze zrób listę zwierzaków ;] i tak btw. jaki to litraż?


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista sie skrocila i to drastycznie w czasie mojej nieobecności lampa zrobiła zwarcie i bezpieczniki off zasilanie,jak dlugo to trwało nie wiem ale ziomek który przyszedł do mieszkania był zaskoczony a ja w szoku 400 km dalej,jeszce wyciągam zdechlaki :clowning:):tongues zal ,po prostu żal


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, współczuję, szkoda włożonej pracy, zapału, kasy... ale najbardziej zwierzaków :)

Pozostaje mieć nadzieję, że baniak podniesie się na nogi i będzie jeszcze piękniejszy niż przed kataklizmem. I że morszczaki będą pamiętać o Twojej pomocy i nie zostawią Cię zdanego tylko na siebie...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RA345, Piotrze napisz jak to wyglada po dwóch dniach? co udało się uratować?

zdaję sobie sprawę, że klikanie na forum, to ostatnia rzecz na którą w takiej sytuacji masz ochotę, ale... daj cynk jak sobie poradziłeś, i Ty i akwarium.

pozdrawiam

Monika

ps. mam nadzieję, że wyjdziesz na prostą , a lokalni "posoleni" nie zostawią Cię samego :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomożemy, pomożemy!:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,przede wszystkim dziękuje za wsparcie i oferowaną pomoc na forum,pw,tel i osobistą,nauczyło mnie to że nawet w trakcie krótkiego wyjazdu musi ktoś codziennie spojrzeć na akwa,nie wiem ile zbiornik stał bez zasilania ale z opisu przez tel to był koszmar.

Koralowce miękkie ale jednak twarde pomalutku dochodzą do siebie,jeżeli nie całe to część kolonii jak już widzę jest uratowana,najgorzej wygląda briareum i ładniejsze zoa,pozostałe zaczynają się pompować i otwierać polipy,ulubiona xenia uratowana ta co rosła niżej,część ryb i bezkręgowców padła i tego się już nie wróci,teraz dotarło do mnie ile jednak zwierząt żyje w morskich akwariach a wszystkie to ulubieńcy jak kot czy pies tyle że za szybą.

Z działań ratunkowych podmieniam wodę i włożony węgiel ale robię to powoli małymi ilościami żeby kolejnych szoków nie było,lampa która spowodowała zwarcie jest już kompletnie przerobiona i zastanawiam się czy nie zrobić kilka obwodów zasilania(oddzielnie oświetlenie,pompy,falowniki)bo największym sprawcą jest brak ruchu wody co powoduje niedotlenienie i rozwój bakterii

Wracając wiedziałem że z morszczyną nie skończę a widok że część żyje dodało siły,odziwo 6 chromisków żyje dlatego chyba że im najłatwiej było łapać tlen na powierzchni

W zieleniaku nic się nie zmieniło,po staremu czeka na koniki

W życiu tak już jest że za wszystko trzeba zapłacić,dobrze że tym razem wyszło mi tylko tyle ale najważniejsze że JESTEM Z WAMI bo jest to fajny dodatek

dzięki i pozdrawiam :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.