Skocz do zawartości
klamson

fitr ro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem w trakcie montażu filtra ro.I mam zonka.Po podłączeniu filtrów wstępnych(w celu przepłukania-niezakładałem jeszcze membrany)Z czerwonego wężyka(a według oznaczenia ma to być sciek-jest na nim ogranicznik przepływu)ledwo kapie woda,a z białego leje się jak szalona. Producent mógł się pomylić?Czy po założeniu membrany będzie odwrotnie?.Dodam że nie mam instrukcji do niego.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać zdjęcie ? Czasami sprzedający robią pomyłki


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ty pasku co masz wyloguj się jest zakładka moje pliki wchodzisz w nią, po wejściu będziesz miał dodaj plik przyciskasz przeglądaj szukasz gdzie się twój plik znajduje, po znalezieniu pliku zaznaczasz go i dajesz otwórz on się automatycznie dołancza, jak już dołąnczysz plik przyciskasz niżej wyślij, po przyciśnięciu wyślij na górze pokarze ci się plik który dołąnczyłeś. Przyciskasz edytuj koło tego pliku i jak się otworzy to kopiujesz ścieżkę pliku pod nazwą URL i wklejasz do odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie za kumasz to daj znać to ci wkleję zdjęcia co po kolei przyciskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że po wlożeniu membrany będzie inaczej, w tej chwili woda leci tam gdzie ma łatwiej, czyli wężykiem na którym nie ma ogranicznika, możesz spać spokojnie:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.Membranę mogę wcisnąć do pojemnika jak jest mokry po płukaniu?Czy go wysuszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia, ma natomiast znaczenie, którym końcem ją włożysz, nie wciśnij jej "do gory nogami".

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem.Tds zaraz po włożeniu pokazuje 020.Jestem zaniepokojony.Będzie lepiej jak się wszystko dokładnie wypłuka?.Kurka wodna może coś żle założyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech trochę wody przeleci, bedzie ok. DI masz?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że pasowało wkład węglowy odłączyć od membrany i puścić wodę żeby ten wkład się przepłukał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majki, przeczytaj temat od początku:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepłukałem filtr węglowy.Teraz jest ok-003.Żywicę podłącze jutro.dzisiaj już nie mam siły,poza tym moja druga połówka już wrzeszczy, że zalałem łazienkę.Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

003 po samym RO to bardzo dobry wynik, a łazienkę jeszcze nie raz zalejesz:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.