Skocz do zawartości
Roman Rożek

T5 - DIY ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdaje sobie sprawę ze temat wielokrotnie poruszany, ale pytanie moze trochę z innej beczki

- czy ktoś z was "bawił" się w wyprodukowanie jednej belki powiedzmy długości 80 cm, znam koszty nowej i czy gra warta przysłowiowej świeczki?

Mam HQI 150 W, po dwóch latach zamarzyło mi się dołożyć 2 x T5 ale po jednej sztuce z obu stron HQI, narazie w ofecie handlowej widzę tylko zestawy jednej belki z dwoma T5.

Dokładnie chodzi mi o T5 aktyniczne.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie napisales jaki jest koszt tej gotowej belki. W kazdym razie wejdz na

http://www.aqva-light.pl i znajdz statecznik 2x24 T5, do tego gniazda, klipsy i odblysniki. Jak to wszystko zmontujesz to juz w tym twoja glowa ale bedziesz mogl powiesic po jednej swietlowce po kazdej stronie HQI.

Wedlu mnie wyjdzie taniej niz kupienie gotowej oprawy.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Arcadio, dzięki, jeśli chodzi o koszt takiej belki to 80 cm 2 x chyba 39W - koszt ponad 500 zł

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca lepiej zrób sobie sam:) koszt to statecznik 2x39W 103zł 4-ery oprawki po 8,50 kabel do podłączenia dostaniesz gratis od sprzedawcy w Obi kupsz sobie kątownik aluminowy albo tak jak ja zrobiłem na 5mm sklejce + odbłyśnik i masz oświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman

Jesli koszt takiej belki to 500zl to zrob ja sam. Zaoszczedzisz mase kasy. :)


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No coś wykombinuje, jak zrobię pochwale się

@baz wysłałem wiadomość prywatną.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aqva light, plexidas i w el- maxie- siec sklepow z oświetleniem ja dałem za takiego 312 zł, ale można już kupić po 180zł...

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.