Skocz do zawartości
morszczaki2003

MORSZCZAKI - juz w sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

cytat:

2) W ogóle do tej pory fotki sa raczej mało porywające - może powspółpracujcie nie tylko z p. Balaną?

Tajemniczy p. Balana to m.in. moja żona - zdjęcie przez nią wykonane było tak właśnie podpisane. Nie wiem, czy to legalne, ale na pewno niezbyt eleganckie.

pozdrawiam


Pozdrawiam P.S. Nie chodzi o szmal... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Panem Balaną to było..tak ...rzeczywiście jest to fotograf..z którym wspólpracuję :yes robi dla nas zdjęcia...stara się..jeśli chodzi o same zdjęcia - niestety też zauważyłem że zbyt wiele zdjęć jest podpisanych jego danymi - czego nie powinno być i za co przepraszam. Błąd leży po wspólniku który składa gazetę, człowiek po prostu czasami szedł na skróty ...za co również przepraszam. Nie miałem już siły ... pisać i o tej wpadce...w kolejnym numerze na pewno błąd zostanie napprawiony.. swoją drogą chętnie wykorzystamy zdjęcia wasze...lada dzień postaramy się powiesić tematyke kolejnego numeru..jeżeli są osoby które mają fajne zdjęcia ... serdeczenie zapraszamy do współpracy....

pozdro

mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

@kaszub:

Niezamierzałem nikogo obrażać. Moja ocena fotek to moje subiektywne odczucie i niezamierzam z niego zrezygnować.

Jednak w porównaniu do tego co można obejrzeć w necie nie wszystkie fotki w morszczakach są super. Większość jest może dobra technicznie, lecz czasem brakowało mi w nich czegoś ciekawszego. To moje subiektywne odczucie i niezamierzam z niego zrezygnować.

Natomiast przepraszam za nazwanie "Panem" Pani J. Po prostu niewiedziałem.

Dziwne mi się wydało również że wszystkie fotki są jednego autora...

serdecznie pozdrawiam

@morszczaki2003

Bardzo chętnie kupuję tą gazetę - i cieszę się że mogę ją czytać, lecz tak jak napisałem (i chyba Ty też na to czekaleś) od samego zachwalania niewiele można zmienić na dobre - natomiast od wytykania błędów - już więcej. Może powinienem zamiast "wad" napisać "moich propozycji".

Spośród wielu takich uwag jedne sa bardziej ogólne, inne bardziej szczegółowe.

Życzę wszystkiego dobrego dla redakcji, i niecierpliwe oczekuję na nowy numer.

Serdecznie pozdrawiam,

Marcin Nowogródzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie dobrej gazety na dowolny temat nie jest łatwe - a już specyficznego magazynu dla odbiorców którzy mają spore wymagania tym bardziej. Ze swej strony mogę powiedzieć że nasz (Ani i mnie) udział w tej zabawie jest planowany nie jako jednorazowy i dlatego oczekujemy wszelkich uwag ale i cierpliwości abyśmy mogli z nich skorzystać. A najlepsze uwagi to krytyka ale konstruktywna.

Pozdrawiam


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ile bylo wydan "morszczakow" kupilem pierwszy numer i okazalo sie ze jest z 2004 roku a cena!!


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni było dużo - chyba dwa albo trzy :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo chyba przez pomylke wyslano mi z 2004 roku


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.