Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

WARSZTATY AKWARYSTYCZNE-GDYNIA 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich na organizowane 27-28.03 w Akwarium Gdyńskim Warsztaty Akwarystyczne.Impreza połączona ze spotkaniem akwarystów ma zainicjować otwarcie sezonu akwarystycznego i nadejście Wiosny ;-)))Wraz z wiosną zaproszone firmy zaprezentują swoje akwarystyczne nowości.Na warsztatach będzie można na żywo spróbować swoich sił w tworzeniu kompozycji akwarystycznych,wygrać nagrode w konkursach akwarystycznych.Liczne prelekcjie i poruszone tematy przybliżą nam zagadnienia dotyczące chodowli meduz w warunkach akwariowych,ponad to spróbujemy przybliżyć i zarazić akwarystów moskich tematem raf koralowych zimnych wód północy.Zaproszony lekarz weterynarii pomoże nam uchronić naszych podopiecznych przed chorobami i jak je zwalczać.Będzie to okazja żeby zadać pytania gościom i akwarystom.

Więcej informacji ukaże się na stronie internetowej Akwarium Gdyńskiego.

www.akwarium.gdynia.pl

pozdrawiam wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niekturzy już o tym wiedzą i bedą tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze jestem :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to akwa gdyńskie to padaka jakaś, wysłałem maila i nic, próbowałem się dodzwonić do sekretariatu przez 3 dni żeby szczegółów się dowiedzieć i albo nikt nie odbiera albo zajęte. PORAŻKA!!!!

Czyli spotykamy się o 9.50 przed wejściem ?? :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegół ustalimy w piątek przy piFku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#247568 zako :

Szczegół ustalimy w piątek przy piFku :)

Ja tam wypiję trzy :) PEGAZ stawia :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wspaniała praca, tylko gratulować :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.