Skocz do zawartości
Gienek

[K] aiptasia killer

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie pilnie odkupię jakiegoś likwidatora aiptasii tzn. szukam: Lysmata wurdemani, Acreichthys tomentosus lub Chelmon rostratus. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu pożyczyłem tomentosusa i wierz mi nie mam już prawie nic polecam


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#251471 Bioly :

Ja parę dni temu pożyczyłem tomentosusa i wierz mi nie mam już prawie nic polecam

wiem bo sam sprzedałem takiego dziada nie tak dawno :D i teraz problem powraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napewno Acreichthys tomentosus zjada Aiptasie? Byłem kiedyś w sklepie i gość miał do sprzedania ale odradził mi bo powiedział iż ryba żywi się ukwiałami ile nie Aiptasią. Nie kupiłem jej w tedy a mam plage i coś musze z tym zrobić.

Czym karmicie ją jak już nie ma Aiptasi?


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tomentosus żywi się aiptasią,mi w 3 dni zrobił porządek mrożonki również wcina


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala rybka wcina ze az milo.


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że jak się przestawi na mrożonki to aptasi nie rusza. Ja tylko jestem ciekawy czy własnie korali nie ruszy..


akwa 275L,sump 96L,

ekipa czyszcząca: Archaster typicus 1 szt.,Lysmata amboinensis 1 szt., Calcinus elegans 2 szt., Calcinus laevimanus 1 szt. Strombus luhuanus 2 szt.

rybcie: Paracanthurus hepatus, zebrasoma scopas, Halichoeres chrysus, Synchiropus splendidus, Pseudocheilinus hexataenia.

Wykonuje na zamówienie odpieniacze, filterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.