Skocz do zawartości
Gość buczi82

FM Group

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Witam...

Mam takie male pytanko do osob ktore mieszkaja w UK (PL) czy nie zechcialyby pobawic sie w sprzedaz perfumow...

Sa to perfumy marki FM o zapachach takich jak Dolce, Calvin, Hugo, Gucci, Armani i innych znanych marek na rynku...

Nie sa to podrobki jak i orginaly, z tego co wiem firma FM jest firma pochodzaca z polski znana w calej europie, albo jeszcze dalej... firma ta, ma podpisana umowe z firma z francji (ktora rozlewa te markowe perfumy) ze moze sprzedawac, ale pod swoja nazwa, jakos tak, do konca sie nie zaglebialem jak to jest...

ALE SA TO 100% ZAPACHY TAKIE JAKIE SIE KUPUJE W SKLEPIE ZA DUZE PIENIAZKI...

Jesli chodzi o zasady to so one inne niz w Avon czy Oriflame, tam z tego co wiem trzeba zamawiac raz na jakis czas, a tutaj nie... po prostu kupuje sie starter np za f25 w ktorym jest 100 probek, jest to zestaw klasyczny, mozna zamowic wiekszy czyli luksusowy, ale na poczatek chyba klasyczny wystarczy...

Jesli ktos ma czas i ochote to prosze o wiadomosc na priv lub gg 10594161, podam wiecej informacji i link do strony, tutaj nie bede podawal bo nie wiem czy moge reklamowac inne stronki...

Jesli nawet ktos by znalazl stronke to i tak nic tam nie zobaczy, zeby cokolwiek zrobic musi najpierw podac moj nr i dane, pozniej rejestracja i na koncu osoba otrzymuje swoj nr i haslo, gdzie pozniej moze uzyc go na stronie i zobaczyc co tam jest, no i zamowic kosmetyki oczywiscie...

aha na stronie producenta nie ma napisane ze to sa perfumy markowe, bo nie moga, ale ja mam liste odpowiednikow ktora bedzie przeslana do osoby ktora bylaby tym zainteresowana...

Nic w takim razie czekam na wiadomosci...

Dzieki i pozdrawiam

Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał nie orginały żywej skały o takim samym zapachu to daj znać jestem zainteresowany :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FM Group to majstersztyk. Mogę tylko pogratulować założycielom tej marki bo od kiedy kupili nową halę produkcyjną w Szewcach koło Wrocławia mam okazję pooglądać Bentleya po tuningu nie wspominając o innych Porsche lub Range Roverach na których miło oko zawiesić :)


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.