Skocz do zawartości
bonsai666

Mokry chemi-pure

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem opakowanie chemi-pure , po otwarciu zauważyłem ,że worek z absorbentem ocieka wodą . Worek z chemi-purem jest mokry jak by moczony był w wodzie i cieknie z niego . Wewnątrz pudełko też jest zachlapane wodą o czarnym zabarwieniu . Czy to normalne ?


Piko 25L - Fluval EDGE , DSB, Lps i miękasy -fluo, cyrkulacja koralia nano , oświetlenie LED, sól TM , Rowa phos , Purigen , Chemi-pupe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemnik po odkręceniu wieczka był zabezpieczony srebrną folią (jak np. słoik z kawą)?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z odzysku :-) Tzn ktoś go regenerował...


Nano Rafa Lido 120,LED 7x11W,Deltec MCE600,Koralia 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był zakręcony ale folia dość lekko się odkleiła . Jak dołożyłem tą folię drugi raz po otwarciu też lekko się dokleiła ! Czy chemi-pure nie ( chemi-pure elite ) powinien być suchy ? Sprzedawca w sklepie zapewniał mnie , że to naturalne - musi być taki wilgotny , ociekający wodą ! Czy to prawda ? Proszę o pomoc osoby , które stosują chemi-pure . Czy chemi-pure elite jest suchy a chemi- pure mokry ?


Piko 25L - Fluval EDGE , DSB, Lps i miękasy -fluo, cyrkulacja koralia nano , oświetlenie LED, sól TM , Rowa phos , Purigen , Chemi-pupe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie chemi pure są wilgotne w środku


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Heja...zabaw sie w detektywa,wez kropelke tego co zostalo w pudelku na refraktometr i wszystko bedzie jasne,nawet bedziesz wiedzial jakie przestepca mial zasolenie w akwa...a to ze chemi pure jest wilgotny to normalne ale zeby byl mokry,ocekajacy to nie slyszalem,moglo byc tez tak ze trafila sie jakas zbyt mokra partia.Nie wiem jak oni to produkuja ale dopuszczam mozliwosc ze np. bylo to pierwsze opakowanie z dniowki pana Jacka,ktory jeszcze sie nie obudzil i czegos nie dopilnowal wlaczajac maszyne...to tylko hipoteza...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem worek z opakowania to kilka kropli kapało i dłoń miałem mokrą w lekko czarnej wodzie ! Opakowanie też w środku jest wymazane mokrą czarną substancją ( nie słoną ) a na dnie zebrało się 10 ml wody ! Posiadam małe opakowanie 5 OZ.


Piko 25L - Fluval EDGE , DSB, Lps i miękasy -fluo, cyrkulacja koralia nano , oświetlenie LED, sól TM , Rowa phos , Purigen , Chemi-pupe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mysle ze jak woda nie jest slona to wszystko OK...u mnie pojemnik tez byl wymazany na czarno i wilgotny...po wlozeniu CP do sumpa czy tam panela juz na drugi dzien powinnes zauwazyc wyjatkowa klarownosc wody,jezeli masz z nia jakis problem...jezeli nie to i tak powinna wydawac sie jeszcze bardziej transparentna...Ja bym sie nie przejmowal i nie zakladal ze ktos trudzi sie by sprzedawac zuzyte zloze...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świeży basenik , woda jest super klarowna . Różnicy raczej nie zaobserwuje . Nie zakładam , że ktoś sprzedał mi zużyte , tylko wydawało mi się to dziwne , aby tak lała się z tego woda ! Dlatego chcę zasięgnąć waszych opinii !


Piko 25L - Fluval EDGE , DSB, Lps i miękasy -fluo, cyrkulacja koralia nano , oświetlenie LED, sól TM , Rowa phos , Purigen , Chemi-pupe itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.