Skocz do zawartości
pio7

(K) Berghia Verrucicornis - Gdzie można kupić tego ślimaka??

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ślimaków Berghia Verrucicornis,

kupię lub poproszę o informacje gdzie są :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...witam...sa tam z wysylka na caly Swiat...na stronie znajdziesz szczegoly o wysylce...powazna firma,mozna na nia zawsze liczyc,nie tylko kupujac ale majac problemy Jurgen zawsze znajdzie czas by wytlumaczyc,chocby mial z Toba dwie godziny na telefonie siedziec...http://www.shop-meeresaquaristik.de/advanced_search_result.php?XTCsid=m00gn97sprskfs0vo9ivce5jr1&keywords=berghia


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pio, gdybyś chciał zamawiać to daj znać, chętnie się dołączę:)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, myślałem bardziej o bliższej lokalizacji ale jak będę zdesperowany to kto wie :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troche to przemyslcie.

Wiem po co one sa Wam potrzebne, ale zdaje sie, ze sie kupuje pare sztuk, laduje do kotnika i czeka na dzieci. Te musza podrosnac i dopiero wtedy sie je co jakis czas wpuszcza do akwa. Podobno sa swietnym pokarmem dla wielu ryb... Takze nie jestem pewien, czy sprowadzanie drogiego pokarmu jest po Waszej mysli.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Moze i jest jakies ryzyko zwiazane z wpuszczeniem berghi do akwa,pewnie wiekszosc zostanie zjedzona,ale to nie ma znaczenia,reszta przezyje...ryby jedza zazwyczaj w dzien a berghia poluje w nocy spod skal i zawsze wybiera sobie bezpieczne miejsca...Troche o tym poczytalem bo wydawalo mnie sie to prostsze,niestety nie ma rozy bez kolcow i o ile Berghia jest jedynym zupelnie pewnym i zjadajacym aiptazje w calosci nie pozostawiajac zadnych najmniejszych skrawkow o tyle wiaze sie to z aklimatyzacja,wprowadzeniem jej populacji do zbiornika.Jezeli to sie powiedzie a szansa jest bardzo duza,jezeli bedziemy robic to wedlug przepisu...Tutaj wlasciwie wszystko o wprowadzeniu i aklimatyzacji Berghi do zbiornika...Pozdrawiam...http://www.berghia.net/acclimation.html


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.