Skocz do zawartości
L. Boleslawski

Cos dla milosnikow motoryzacji

Rekomendowane odpowiedzi

A co Leszek przesiadłeś się do corsy od czasu mojej ostatniej wizyty i pędziłeś do sklepu z morskimi przed zamknięciem że te 285km wyciagneła :D

Zdążyłeś? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoim "gokartem" jechałem dziś 120 po Inflanckiej...Ci co z Łodzi są, to wiedzą, że to ekstremalny wyczyn:yes


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie TUTAJ nie wiem czy to ta sama corsa, ta ma 2 silniki calibry (z przodu i z tylu) laczna moc - 740 koni


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos autek - musze się pochwalić jakie cacko ostatnio wynajeliśmy na Sardyni - 85KM pod maską z ... 700cm3 (na turbinie - silnik centralnie za pleckami jak w ferarce :) ) waga chyba ok 700kg (bez tej pani na zdjeciu :) ), skrzynia sekwencyjna w postaci łopatek przy kierownicy (lewa - , prawa +), no i najważniejsze... zawieszenie MIODZIO, niski jak gokart i tak samo się trzyma na zakrętach. Z włączonym ESP i track control zakrety z ograniczeniem "do 30" leciutko łykaliśmy 60-70 i to bez piszczenia oponek i z pełną kontrolą autka (chciałem zobaczyć moje rybcie po powrocie więc nie było to jakieś extremum dla tego autka).

A ta cała radośc za 100 ojro za 5 dni - nawet punto kosztowało prawie 2x drożej - hehe (pół roku wcześniej rezerwowaliśmy w promocji w Trifty Italy)

818-dsc00477_resize.jpg

818-dsc00481_resize.jpg

A po powrocie - trach batem po plerach i DO WIOSEŁ hyhy (do naszego Seicento) :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to nie Smart Roadster ?? chcesz można kupić i u nas wypożyczyć raczej się nie da :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK Ty się nie liczysz bo pracujesz w biurze podróży i wszycho masz taniej..pewno łykasz najlepsze promocje:D


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. To jest smart roadster:D


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest Smart Roadster - nie jest idealny (skrzynia do d*py bo przełacza biegi pow. 2 sekund, za duzo elektroniki i zanim człowiek się nie domyśli czego nie zrobił jak trzeba to autka nie odpali) i 120tyś zł ile u nas za niego krzyczą bym nie dał choćbym miał na zbyciu - 50-60tyś za taki FUN Car to max.

Hehe każdy to mówi że sobie pewnie po jakiejś promocji załatwiłem niedostępnej dla innych a to nie prawda:

- Lot Berlin - Olbia (sardynia) z easyjet.com - kupiony w grudniu (na dłui weekend majowy) - 240zł/os w obie strony (tak nie pomyliłem się)

- autko - 100 euro (tez w grudniu bookowane z www.thrifty.it ) (na 2 osoby to 200zł/os)

- domek 100m od plaży z Neckermanna 400euro dla 8 osób - czyli też 200zł/os

No i proszę 640zł lot, autko i domek - nic taniej niż każdy by mogł zabookować sam z domu - takiej oferty nie znajdziecie w Last Minute. Niemcy już dawno poznali "moc" rezerwowania first minute.

Ale przyznaje że siedze w tym po 10h dziennie więc wiem gdzie szukać i kiedy zamawiać.

Podeśle wam fotki jak to dzielnie walczyłem żeby dostać się z aparatem i kamerą na skałkę w wodzie ze 50m od brzegu (na piechote hehe) bo głupi myślałem że jakieś zdjęcia morskich potworów wam pykne a tu nic :) - no może niezupełnie makroglonów pełno.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim autkiem to można, oj można............. Nie mówie o jego szybkości:D:D:D:D:D Tylko szkoda ze tak mało miejsca w środku:):):)


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj można można :) :) ale potem musisz miec gdzie wywieźć "połów" bo w środku nie obrocisz się nawet nie mówiąc o innych sprawach :) :) (choć pewnie znalazł by się jakiś zdesperowany magik) hehehe


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.