Skocz do zawartości
madziorm

transport zwierząt z Polski do UK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam może głupie pytanko ale czy ktoś z Was wie czy jest możliwy legalny transport koralowców/innych zwierząt morskich samolotem?

Nie chodzi mi o zagrożone gatunki lecz o zwierzęta które legalnie pojawiły się w sklepie (np. sklepie Przemka), gdzie posiadają papiery itp...

I jak to wygląda ze zwierzętami/fragami które rozmnożyły się w akwariach w Polsce??

Może podeślecie mi jakiegoś linka? Lub opowiecie jak to mniej więcej wygląda...

Tylko proszę bez dogryzania, naprawdę interesuje mnie taka informacja...

Pozdrawiam Magda


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda na pewno w druga strone jest to mozliwe,znam osoby,ktore swoje kolekcje korali wywozili z Uk do Polski z tym ze byl to transport ladowy,jesli chodzi o wwoz do Uk obawialbym sie upierdliwych gosci z custom control,to chyba od nich wszystko moze zalezec,jakby co wejdz sobie na stronke rak aqua uk,to polscy hodowcy - sprzedawcy paletek i ,rowniez wystawiaja swoje ryby na wystawach ,i chyba cos importuja z Polski jak sie nie myle,zadzwon do nich moze cos podpowiedza w sprawie importu do uk


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi nie chodzi o import dużej ilości zwierząt, za dokładnie miesiąc będę w polsce i chciałam sprawić mężowi na urodziny ukwiała o jakim marzył... czerwonego quadicolora

tutaj w sklepie widziałam raz a na ebay boje sie kupować :/ ot takie dylematy...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie orientuje?

Właśnie miałem założyć wątek na ten temat, często bywam w Monachium i zastanawiałem się nad możliwością kupienia tutaj korali/ryb i transportu droga lotniczą do Polski.

Jest to w ogóle możliwe?


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie nie znalazłam info wiec raczej lipa... wszedzie sa informacje dot. psów kotów itp :/


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest wart ogólnie zgłębienia.

Gdyby nie ograniczenia w ilości płynów, to pewnie na pokład by się rybkę brało :)


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.