Skocz do zawartości
kapuhy

Uwaga ReefMaxiarze!

Rekomendowane odpowiedzi

#274034 loccutus :

Sławek naprawdę nie rozumiem czegoś się uwziął na to akwarium, normalnie wygląda jakby ci krzywdę jakąś zrobili wypuszczając Reefmaxa na _polski_ rynek. Akwarium jak akwarium - w czym problem? Wiesz, w Polsce nie każdego stać na początku na 1000L basen z rafą, chyba lepiej zacząć tak niż wcale prawda?

Nie ma nic przeciwko tym mydelniczkom,jedynie dalem pomysl jak mozna pozbyc sie tych czesci ktore

okazaly sie wadliwe.Jesli nie dobry pomysl to zawsze mozna plastik do czego innego uzyc.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś coś takiego że przetarł mu się kabel od czujnika temperatury ?

W moim przypadku tak się stało że na wyświetlaczu najpierw było 84* i włączał się wentylator a potem pokazywało 0,09* zadzwoniłem do nich powiedzieli że to ten czujnik temperatury (w ostatniej komorze jest u mnie) rozebrałem obudowę wyciągam ten kabel a on był przetarty tak jak o widać na zdjęciu jak by przepróchniał zestaw ma 1.5 roku

post-18303-0-91512900-1390743907_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś coś takiego że przetarł mu się kabel od czujnika temperatury ?

W moim przypadku tak się stało że na wyświetlaczu najpierw było 84* i włączał się wentylator a potem pokazywało 0,09* zadzwoniłem do nich powiedzieli że to ten czujnik temperatury (w ostatniej komorze jest u mnie) rozebrałem obudowę wyciągam ten kabel a on był przetarty tak jak o widać na zdjęciu jak by przepróchniał zestaw ma 1.5 roku

Ale ta część jest nie ruchoma i ona nie ma prawa się przetrzeć...musiałeś mieć źle zamontowany ten czujnik.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to można źle zamontować? to możliwe ze to tak samo z siebie przepróchniało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś obgryzło?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam tam w tej komorze krabika Calcinus elegans swojego czasu wspinał się po przewodzie ale po zamontowaniu krat :) siedzi grzecznie na dole, ale to chyba raczej niemożliwe żeby to on to przegryzł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam tam w tej komorze krabika Calcinus elegans swojego czasu wspinał się po przewodzie ale po zamontowaniu krat :) siedzi grzecznie na dole, ale to chyba raczej niemożliwe żeby to on to przegryzł

Mi to wygląda na robotę myszy, masz w domu myszy?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myszy jak ten kabel jest pod woda?

chyba że to myszy morskie :)

dziś zamontowałem nowy czujnik i wszystko działa, ale co do czujnika to jakościowo jeszcze gorszy od poprzedniego grubość kabli jak w chińskich lampkach choinkowych, ciekawe jak ten długo wytrzyma

Edytowane przez Piotrek_D (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.