Skocz do zawartości
Żeglarz

nano reef - forum dla nas czy do nas?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Panowie, w dziale humor zapodałem coś na rozładownie złych emocji. Jutro rano dokładka :waving


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jest kolejna dyskusja na temat regulaminu hehe to juz chyba ze 150 raz i ciagle te same 2 wałkowane wnioski.

1. Regulamin był, jest i będzie a jak sie komuś nie podoba to już jego prywatny problem.

2. Jest drugie forum.

Ale jak widać walka z wiatrakami się jednak nie nudzi. Miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard: a ty wiesz ile kosztuje że tak piszesz (akurat mam wykupioną i domenę i informatyka, który zajmuje mi się serwerem itd) ?? domena to i 1 pln na rok kupisz - zresztą jak byś przeczytał do końca i chwile pomyślal i zrozumiał to pisałem że nic mi do tego, ale niech Przemek nie pisze że to jego hobby do którego dokłada

swoją drogą na forum więcej jest pieniactwa i offtopu niż jakiś porad czy próby pomocy w róznych sprawach i to akurat jest przykre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, Kaziko dobrze pisze. Ja akurat uważam że swoją robote Ty i Nika robicie dobrze, tylko należy pamiętać że "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu", a pisanie odpowiedzi do czyjegoś posta na czerwono, w jego własnym poście to niefajne jest. Lepiej noramlnie pisać posta, tak to odbieram, zrobicie jak uważacie:waving

Pozdrawiam

seb

Ok, przepraszam Love :waving Już się poprawię - obiecuję :waving


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chwile mnie tu nie było i nie miałem pojęcia że taka dyskusja zażarta się zrobi :waving. Właściwie nie to miałem na myśli ale znając zdanie innych userów nabieram przeświadczenia że prawdziwą wartością tego forum jest wiedza i ludzie którzy ja tworzą mimo komercyjnego przeznaczenia forum, a to utwierdza mnie w tym żeby jednak inwestować swój czas we współtworzenie wartościowych wątków (może nie takich jak ten :waving ). Mam duży szacunek dla ludzi którzy znajdują czas i chęci by odpowiadać takim nowicjuszom jak ja i mimo pewnych nieścisłości w regulaminie dziękuję szczególnie za wypowiedź Przemka i Skoczkapl.

Panowie kiedy sytuacja jest zła winne są albo kobiety albo pieniądze. Takie szowinistyczne i materialne gadanie lecz rozładowanie emocji na pewno przysłuży się budowaniu pozytywnych relacji.

Pozdrawiam


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.