Skocz do zawartości
sPRYTny

Forumowe Prawybory na Urząd Prezydenta RP

Rekomendowane odpowiedzi

@leoni, nie ma źródeł niezależnych, tak jak nie ma ludzi nieprzekupnych:playing - to zależy tylko i wyłącznie od ceny. Każdy ma swoją cenę. Jeden się sprzeda za 100 zł. a inny za 100 mln.:). Każde źródło niezależne zależ od kogoś. Gazeta Polska od skrajnej prawicy jako czytelników i Ojca Rydzyka jako mentora, nota bene z nakładem tylko ~72000 egzemplarzy i niewiadomą wielkością sprzedaży, gdyż tego nie podają - boją się??? Co przy Wyborczej - ~420000 egzemplarzy, sprzedaż - ~ 350000 egzemplarzy jest wynikiem wg. mnie miernym w państwie katolickim. Widzę, że należysz do zwolenników spiskowej teorii dziejów. Jeżeli Ci tak pasuje to twoja sprawa.

Sprawa jest prosta. Jeżeli większość wyborców w głosowaniu tajnym, bez żadnego nacisku, bez zastraszania, bez patrzenia tych KONTROLUJĄCYCH I MANIPULUJĄCYCH od Michnika wybierze Komorowskiego, to znaczy że on im pasuje i że jego poglądy i działanie im pasują i taka Polska im odpowiada. Chyba, że wybory są przez układ fałszowane???:waving Ale przy spiskowej teprii dziejów i to jest możliwe. Pewnie w TVN puszczają przekaz podprogowy:clowning:clowning:clowning i dodają psychotropy do naszego jedzenia.:):)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267561 Grzegorz Dyzma :

Ciekaw jestem czym karmilyby sie media gdyby Olechowski zostal prezydentem. Jak wygladalby swiat polityki z apolitycznym prezydentem.

Ale bylby spokoj

Prezydent z samej racji bycia prezydentem powinien być "neutralnym arbitrem". Obok bycia pacynką na pokaz na zewnątrz (tzn.reprezentowania Polski za granica) łagodzenie konfliktów między rządem a parlamentem to jego główne zadanie. Jak wyglądało do tej pory dobrze wiemy. Co do Pana Olechowskiego to miałam okazję uczestniczyc w spotkaniu z nim jeszcze przed szaleństwem które ogarnelo 3/4 narodu po 10 kwietnia, i muszę przyznać, że jest to człowiek, który idealnie nadawałby się do pełnienia tego urzędu. Wyksztalcony, rzeczowy, elokwentny i, co bardzo istotne, prezentuje się bardzo zacnie;)Brak posiadania zaplecza partii próbuje zastąpić otaczając się obecnie sławami z dziedziny zwanej ekonomią, ale w naszym kraju, jak się zdawać może, tego rodzaju wiedzy niestety nie stosuje w zarządzaniu państwem, więc spalony był już na starcie:/Boleję nad tym wielce ale głos oddany na tego Pana to chyba głos stracony. Może gdyby miał ciut więcej czasu na kampanię wyglądałoby to inaczej. Na tą chwilę chyba lepszy głos oddany na Bronka niż zwiększenie (w jakikolwiek sposó:waving poparcia Jarkowi-Psychotykowi.

Pięknie dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):):waving:clapping

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie znalazłem ciekawe przesłanie:

d7f60977dd.jpg

Wczoraj widziałem starszą panią jak zrywała plakat Bronka i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Z taką nienawiścią to robiła że aż mnie zamurowało nie dość że zerwała to jeszcze wróciła się i go podarła, oczywiście nie wyrzuciła podartego plakatu do śmieci tylko na trawę. Cała sytuacja wyglądała tak jak by Bronek zabił jej syna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267584 kosek :
#267574 leoni :

<...>

A ludzie dalej na nich chcą głosować:waving,ja nie czytam żadnych Gazet Wyborczych itp. bo to sa wszystko gazety sponsorowane i z układow kolesiowskich, ja korzystam tylko z niezaleznych źródeł, niestety taki trzeba się troszeczke naszukać a to dla niektórych już jest problem:), dlatego lepiej kupić GW bo tam wszystko piszą:).

Zreszta jak ktoś wie i troche poszukał to podobnie było z WTC, tak amerykanie zmanipulowali światem że wszyscy uwazają że to był zamach AL-Kaidy!!!!, a niestety tak niebyło

Leoni, to chętnie rzucę okiem na tzw niezależne źródła.

BTW. Zastanów się nad słowem "niezależne", a potem nad słowem "polityka" ;-)

to poszukaj trochę w necie.

Dziwi mnie to że chcecie głosować na prezydenta z tego samego ugrupowanie które, ma większość w sejmie, przecież oni wtedy przepchają wszystkie ustawy jakie są tylko możliwe!!!!

Pozatym jakiego prezydenta wybierze naród takiego będziemy mieli, a potem dopiero się odezwą głosy krytytki, i co najważniejsze że"ja niegdy na niego nie głosowałem", a wtedy Wam przypomne :) że sami wybraliście Bronka który przez 20 lat nic niezrobił.

Pozatym tv pokazuje to co jest podatne na opinie publiczną dla przykładu:

spoty i wywiady z:

Bronkiem to ponad 189godz

Kaczor 170godz

Korwin-Mikke 17min, mało tego wszystkie jego wypowiedzi są tak powycinane z kontekstu żeby tylko z niego zrobić pośmiewisko i debila, zreszta tv jest tak potężna że z każdego z nas może tak ubrawić i pokazać jako kogoś zupełnie kogoś innego.

Niedaleko zresztą Śp.Prezydent zawsze był pokazywany jako gbur, zero uśmiechu na twarzy itd., i naraz po tragedi wszystkie media pokazuja go uśmiechniętego, pełnego wigoru itd, pytanie moje skąd k..a naraz mają takie zdjęcia i filmy?? a na resztę odpowiedzcie sobie sami


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267574 leoni :

Dziwi mnie to że chcecie głosować na prezydenta z tego samego ugrupowanie które, ma większość w sejmie, przecież oni wtedy przepchają wszystkie ustawy jakie są tylko możliwe!!!!

Leoni - radzą se dobrze w sprawach gospodarczych, więc czemu się dziwisz ??

Co do Korwina (mojego faworyta zresztą) - popieram Cię w 1000%

A że SP Prezydent był pokazywany jako gbur - hmm zapewne takim nie był...


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoni, wiesz dziwię się Tobie. Jak Premierem był Jarosław a Prezydentem Lech to nie widziałeś zagrożeń dla Państwa???????????:waving. To Ci przypomnę:

- przepychali przez Sejm wszystko co chcieli i jak chcieli,

- zdobyli:

Telewizję publiczną(?):), Polskie Radio publiczne(?):)

NBP

Rzecznika Praw Obywatelskich - od niepotrzebnych szczepionek:clowning

Rzecznika Praw Dziecka - od zboczonych Teletubisiów:clowning

Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - pani Kruk od coś tam robienia po pijaku:clowning

Prezesa IPN - od teczek i przecieków na niewygodnych

Prokuraturę

CBA

ABW

CBŚ

Policję

Rozpieprzyli wywiad i kontrwywiad wojskowy i ujawnili dane osobowe agentów - rzecz niespotykana na świecie

I co się okazało??? Że jednak układu nie było:clowning - słowa Kaczyńskiego po 10 kwietnia

I to nie jest szkodnictwo????

Leoni, nie obraź się ale chyba nie widzisz ile zła Kaczyńcy narobili Polsce. Skonfliktowani z całym światem. Przez nich cały świat się z nas śmiał.:cursin A na koniec Przyjaciel(?) Juszczenko strzelił +L. Kaczyńskiemu w mordę czyniąc bohaterem Ukrainy Banderę - wiesz kto to? :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest też to, że w Polsce bardzo dużo ludzi podchodzi do biznesu jak do złodzieji.

Każdy kto zarobił więcej musiał to ukraść, mieć znajomości, należeć do układu itd.

To jeden z powodów dla których Olechowski nie ma szans wygrać w Polsce.

Kaczyńskiemu to bardzo pasuje, przecież do niedawna nie miał konta (tzn. tak mówił), duża część jego elektoratu

widzi w nim swojego, a złodzieja prywaciarza trzeba posłać za kratki.

Polak wybaczy Ci wszystko oprócz sukcesu :waving


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem z racji pelnionej funkcji reprezentacyjnej przez pierwsza pare forma wyborow jest totalnym nie porozumieniem. Powinno sie to odbywac raczej blizej formy wyborow miss czy cos :) W zyciu politycznym - no coz. Co tak naprawde moze prezydet zrobic dobrego ? .... Ulaskawic kogos... Sie postawic (veto) razy kilka rzadowi choc nie za czesto bo jak podpadnie przesadnym anty w obec rzadzacych to go moga odwolac... Wiec coz.

Nie wiem jak Wy koledzy, ale gdy Olek z Jolka podrozowali po swiecie reprezentujac nasz kraj, bylem dumny patrzac na nich posrod wielkich tego swiata (i wszyscy wybaczyli 'zaslabniecia' naszego bylego prezydenta :waving ). I zupelnie odwrotnie i w druga strone mialem odczucia, gdy naszemu SP. ostatniemu prezydentowi podstawiano stolek by siegnal do mikrofonu lub braku jakiejkolwiek znajomosci podstaw jezyka reprezentowanego kraju u poprzednika Olka. :-)

Moim zdaniem wybory prezydenta powinny odbywac sie wewnatrz partii rzadzacej :-) Ma byc to para z wysoka prezencja i bechawiorem :-):-):-)

Wystarczy nam sepleniacy premier, ktory umiejetnosc wymawiania "r" odziedziczyl pewnie po dziadku... :waving

pozdrawiam

apolityczny lukasz ;p


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj trochę w necie.

Dziwi mnie to że chcecie głosować na prezydenta z tego samego ugrupowanie które, ma większość w sejmie, przecież oni wtedy przepchają wszystkie ustawy jakie są tylko możliwe!!!!

Pozatym jakiego prezydenta wybierze naród takiego będziemy mieli, a potem dopiero się odezwą głosy krytytki, i co najważniejsze że"ja niegdy na niego nie głosowałem", a wtedy Wam przypomne :waving że sami wybraliście Bronka który przez 20 lat nic niezrobił.

Pozatym tv pokazuje to co jest podatne na opinie publiczną dla przykładu:

spoty i wywiady z:

Bronkiem to ponad 189godz

Kaczor 170godz

Korwin-Mikke 17min, mało tego wszystkie jego wypowiedzi są tak powycinane z kontekstu żeby tylko z niego zrobić pośmiewisko i debila, zreszta tv jest tak potężna że z każdego z nas może tak ubrawić i pokazać jako kogoś zupełnie kogoś innego.

Niedaleko zresztą Śp.Prezydent zawsze był pokazywany jako gbur, zero uśmiechu na twarzy itd., i naraz po tragedi wszystkie media pokazuja go uśmiechniętego, pełnego wigoru itd, pytanie moje skąd k..a naraz mają takie zdjęcia i filmy?? a na resztę odpowiedzcie sobie sami

Pan wybaczy, ale mam wrażenie, że do sprawnego wprowadzania zmian czy reform niezbędna jest raz- tak zwana większość parlamentarna, dwa- osoba zatwierdzająca,czy tez, zgodnie z rzeczywistością, zasadzająca parafkę pod ustawą. bez większości sejmowej, jaką dawno żadne ugrupowanie nie mogło się pochwalić(ostatnio to chyba tylko SLD za czasów swojej nazwijmy to "świetności"), rząd ma związane ręce a 560ciu nierobów siedzi na dupskach i puszcza bąki za pieniądze podatników. Poważne ustawy nie mogę się przebic, za to populistyczne, nic własciwie nie znaczące fanaberie licznych fanatyków przeróżnej maści i koloru są szeroko i gorąco dyskutowane. Cztery lata kadencji to stosunkowo za krótki okres czasu żeby coś zmienić w prawie polskim, a dla wyborców idealny okres czasu żeby zmienić władzę na "inną i prawdopodobnie lepszą". Czas chyba nadszedł by pozwolić komuś działać. Czy poprawią czy pogorszą sytuację- czas pokaze. W innym przypadku dalej bedziemy się cofać albo, w lepszym wariancie -tkwić jak kołki w jednym miejscu. Opozycja jest istotnym elementem w parlamencie, ale nie jako większość.

Druga kwestia to Pan Korwin...z całym szacunkiem dla cudzych poglądów, ale wydaje mi się ,że ów człowiek pogubił się kilkanaście lat temu i nie potrafi się odnaleźć w obecnych realiach. Sprawia wrażenie jakby ostatnie 50 lat leżał zahibernowany lub też w głębokiej śpiączce. Przeczytałam kilka wywiadów z tym człowiekiem i wyjść z podziwu do tej pory nie mogę:waving Ale tacy ludzie też są potrzebni na scenie politycznej:)Trzeba ich od czasu do czasu odkurzyć ku uciesze gawiedzi(tu przykleję równiez Pana Leppera).

Co się zaś tyczy sposobu pokazywania ŚP bliźniaka, to tu można powiedzieć tylko tyle, że prezydent, mimo że ma nikły wpływ na władzę w państwie, nie jest od uśmiechania się i glaskania dzieci, piesków,kotków, a ostatnio nawet owieczek po główkach. To zadanie dla pierwszej damy. Prezydent ma robić to co do niego należy, czyli w większości kwestii słuchać rządu. Pan Lech Kaczyński miał inną wizję tego urzędu i nadinterpretował wiele razy swoje uprawnienienia. Nie wiem czy słusznie ale tą przypadłość przenoszę na jego żądnego władzy brata.

Trochę przydługo ale się wzruszyłam;]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj trochę w necie.

Proszę o linka, chętnie poczytam

Dziwi mnie to że chcecie głosować na prezydenta z tego samego ugrupowanie które, ma większość w sejmie, przecież oni wtedy przepchają wszystkie ustawy jakie są tylko możliwe!!!!

Ponieważ rząd spisuje się b. dobrze, a Bronek gwarantuje dobrą współpracę z rządem i spokój na scenie politycznej.

Pozatym jakiego prezydenta wybierze naród takiego będziemy mieli, a potem dopiero się odezwą głosy krytytki, i co najważniejsze że"ja niegdy na niego nie głosowałem", a wtedy Wam przypomne :waving że sami wybraliście Bronka który przez 20 lat nic niezrobił.

Nie ma sprawy, możesz mi to przypominać. Łechu, a powiedz mi co on wg Ciebie miał zrobić?? Miał przyjść do Ciebie i dać Ci kasę, wybudować dom, kupić nowe auto?? Jeżeli ktoś liczy na coś takiego to współczuję, bo nigdy nie bedzie zadowolony.

Pozatym tv pokazuje to co jest podatne na opinie publiczną dla przykładu:

spoty i wywiady z:

Bronkiem to ponad 189godz

Kaczor 170godz

Korwin-Mikke 17min, mało tego wszystkie jego wypowiedzi są tak powycinane z kontekstu żeby tylko z niego zrobić pośmiewisko i debila, zreszta tv jest tak potężna że z każdego z nas może tak ubrawić i pokazać jako kogoś zupełnie kogoś innego.

Ja już widzialem przynajmniej 4 rożne zestawienia i każdy był inny i każdy biorę z przymrużeniem oka, ale widzę, że ty dałeś się zmanipulować i wierzysz dokładnie w ten jeden...

Niedaleko zresztą Śp.Prezydent zawsze był pokazywany jako gbur, zero uśmiechu na twarzy itd., i naraz po tragedi wszystkie media pokazuja go uśmiechniętego, pełnego wigoru itd, pytanie moje skąd k..a naraz mają takie zdjęcia i filmy?? a na resztę odpowiedzcie sobie sami

A co innego mieli pokazywać?? W Polsce panuje przekonanie, że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale.


450L, sump 180L, APF600, 8x54W, 2xTunze 6085, 1xKoralia 4600, NJ4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267595 sPRYTny :

W internecie znalazłem ciekawe przesłanie:

d7f60977dd.jpg

Wczoraj widziałem starszą panią jak zrywała plakat Bronka i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Z taką nienawiścią to robiła że aż mnie zamurowało nie dość że zerwała to jeszcze wróciła się i go podarła, oczywiście nie wyrzuciła podartego plakatu do śmieci tylko na trawę. Cała sytuacja wyglądała tak jak by Bronek zabił jej syna...

i po co to kopiujesz? to jest głupota,co z tymi śmieciami maja wspólnego wybory nie wiem

i bez tego głosuje na Kaczyńskiego

reszta to banda dorobkiewiczów i złodzieji


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267626 piter39 :

reszta to banda dorobkiewiczów i złodziei

Gratuluję inteligencji i profesjonalnej oceny kandydatów, no i może na początek trochę ortografie poćwicz

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267626 piter39 :i bez tego głosuje na Kaczyńskiego

reszta to banda dorobkiewiczów i złodzieji

Uzasadnij... Logicznie - bez pieniactwa, populizmu i wytartych sloganów pseudoprospołecznych, tak modnych u zwolenników PiS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając wybór między dorobkiewiczami i złodziejami a fanatykami zaślepionymi swoją wizją wolałbym mimo wszystko tych pierwszych.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna pierwsza i zasadnicza rzecz,kto wyjeżdza na florydę i inne piekne wczasy za nasze pieniądze,kto imprezuje za nasze pieniadze,kto zmienia samochody za gruba forsę,mimo ze kryzys,wszyscy tylko nie Kaczyński


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267632 Radek Ch :
#267626 piter39 :i bez tego głosuje na Kaczyńskiego

reszta to banda dorobkiewiczów i złodzieji

Uzasadnij... Logicznie - bez pieniactwa, populizmu i wytartych sloganów pseudoprospołecznych, tak modnych u zwolenników PiS...

Przyłączam się do prośby, ale nie sądzę, żebyśmy uzasadnienie mieli dane przeczytać.


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Kaczynski to konus który nigdy nie powinien zostać prezydentem. Swoją szeroką inwigilacją zniszczył wielu ludzi wraz ze swoimi koleżkami typu Ziobro - wiem coś o tym osobiście! A znany przypadek to ten lekarz.. co to ziobro gwoździem do trumny straszył.

Kaczorek miał władze, z lepperkiem i giertyszkiem - ile tam było przekrętów to dopiero jazda! Co z blidą? Kolejna ofiara!

Facet ma rządzić 40 milionowym krajem? Nie ma konta bankowego, rodziny! Nie ma pojęcia o prawie jazdy. NO sorry, ale o czymś to świadczy tak? O życiowej nieporadności!!!!!!!!!!

On jest dobry na mównicy, z klakierami za plecami, gdzie drze ryja wypowiadając puste, ogólnikowe hasła pod ciemnotę.

Może niesmaczny żart, ale dziś go usłyszałem: Kaczyński na prezydenta! Jest jeszcze jeden Tupolew... :waving


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267637 piter39 :

jedna pierwsza i zasadnicza rzecz,kto wyjeżdza na florydę i inne piekne wczasy za nasze pieniądze,kto imprezuje za nasze pieniadze,kto zmienia samochody za gruba forsę,mimo ze kryzys,wszyscy tylko nie Kaczyński

A który szef klubu parlamentarnego ma jeszcze osobistą ochronę za nasze pieniądze?? A kto jest przeciwko zmniejszeniu liczby posłów która wprowadziłaby kolosalne oszczędności?? Chciałbyś żeby w rządzie byli sami biedacy?? Jak już ktoś jest bogaty to jest podejrzany, tak?? Człowieku jak kole Cię w oczy bogactwo innych to weź się do roboty i skończ narzekać.


450L, sump 180L, APF600, 8x54W, 2xTunze 6085, 1xKoralia 4600, NJ4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267606 Włodzimierz :

@leoni, wiesz dziwię się Tobie. Jak Premierem był Jarosław a Prezydentem Lech to nie widziałeś zagrożeń dla Państwa???????????:). To Ci przypomnę:

- przepychali przez Sejm wszystko co chcieli i jak chcieli,

- zdobyli:

Telewizję publiczną(?):waving, Polskie Radio publiczne(?):)

NBP

Rzecznika Praw Obywatelskich - od niepotrzebnych szczepionek:clowning

Rzecznika Praw Dziecka - od zboczonych Teletubisiów:clowning

Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - pani Kruk od coś tam robienia po pijaku:clowning

Prezesa IPN - od teczek i przecieków na niewygodnych

Prokuraturę

CBA

ABW

CBŚ

Policję

Rozpieprzyli wywiad i kontrwywiad wojskowy i ujawnili dane osobowe agentów - rzecz niespotykana na świecie

I co się okazało??? Że jednak układu nie było:clowning - słowa Kaczyńskiego po 10 kwietnia

I to nie jest szkodnictwo????

Leoni, nie obraź się ale chyba nie widzisz ile zła Kaczyńcy narobili Polsce. Skonfliktowani z całym światem. Przez nich cały świat się z nas śmiał.:cursin A na koniec Przyjaciel(?) Juszczenko strzelił +L. Kaczyńskiemu w mordę czyniąc bohaterem Ukrainy Banderę - wiesz kto to? :waving

jasne że widziałem zagrożenie tylko co może zmienić mniejszość :), większość ludzi idzie na wybory jak owce na rzeź

Poza tym Włodku ja nigdy na PIS nie głosowałem, a ludzi którzy faktycznie mogli by coś zrobić dla kraju są odsuwani i ośmieszani przez opinie publiczną

@Niejeden z nas --widzę tylko ty to rozumisz (rozumiemy sie bez słów)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i tak każdy zagłosuje tak jak uważa lub nie zagłosuje( ta druga opcja jest zła moim zdaniem). Prezydent jaki by nie był, nie sprawi że wszyscy będą żyć w dobrobycie (do tego potrzebna zaczarowana różdżka a w naszym kraju jej nie ma). Nami, zwykłymi obywatelami nikt się i tak nie przejmuje. O siebie musimy się martwić sami, nikt tego za nas nie zrobi. Mam pytanie z czystej ciekawości : jeśli by wygrał Jarosław to kto będzie pierwszą damą ???


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoni, przepraszam, że zasugerowałem, że głosujesz na PIS :waving. Tu masz +. A w drugiej turze wybierz mniejsze zło i zagłosuj na Bronka :waving:).


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.