Skocz do zawartości
adamoo

Gorąca prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio natrafiłem na link sklepiku www.korale.pl . Mam pytanko: czy ktoś kiedyś korzystał z usług tego sklepiku? Czy korale docierają w dobrej formie? Obecnie w ofercie mają kilka pozycji które by mnie interesowały.Wiem ze nie zawsze oferta pokrywa się z faktycznym zdrowiem zwierzaków więc boję sie wtopić .


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki tam kupuje i bardzo zachwala tylko że on odbiera osobiście


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem tam 2 razy i nie nażekam .Tomik też tam kupował i z tego co wiem też był zadowolony , ale niech sam powie.


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bezproblemowo, to chyba najlepsze określenie dla korzystania z usłu wspomnianego wyżej sklepu, polecam.

(poszło wazeliną, ale moze warto jak Szef tego sklepu przeczyta to bedzie jakiś gratis przy następnym zakupie :))

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z korale.pl z Warszawy az do Świnoujscie przyjechały do mnie korale przesyłką konduktorską i bardzo ładnie sobie u mnie rosną.

Dobry kontakt i dobrze zapakowane. Też mogę polecić.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem bardzo profesjonalne podejście do sprawy szczerze polecam.

Jestem sam teraz na kupnie jeżeli jest ktoś z Krakowa kto jest zainteresowany zakupem w tym sklepie to proszę o kontakt zawsze można podzielić koszty przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych sklepow z morszczyzna w Polscei najtanszy .

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też go polecam ,szybka realizacja zamówionego towaru. Tak powinno być wszędzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze już nie wazelinujcie rabatów i tak nie ma :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki wasze opinie utwierdziły mnie w tym iż nie mam do czynienia z amatorszczykiem i do AlMastera tu nie chodziło o wazeliniarstwo tylko o to czy ten sklep jest godny zaufania bo nie dalej jak kilka tygodni temu czytałem podobny post o sklepie w którym nigdy nie zrobię zakupów .


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba - pisz jaśniejsze tematy topików :)

np. "korale.pl - jakie opinie?":)

pozdr bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam, gdyby wszędzie tak profesjonalnie podchodzono do tego co się robi, bylibyśmy wszyscy bardzo zadowoleni:)


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.