Skocz do zawartości
ken

Odpieniacz własnej roboty

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy próbowaliście zrobic samemu odpieniacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#271309 ken :

Ciekawi mnie czy próbowaliście zrobic samemu odpieniacz?

a mnie ciekawi czy zaglądałeś do działu DIY ?

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy próbowaliście zrobic samemu odpieniacz?

Kolego ken skad ty sie urwales,chlopie poczytaj troche poszukaj w dziale DIY i wtedy pytaj,a co to za pytanie ??

widze ze wiekszosc nowych morszczakow chce wszystko na tacy miec podane ech szkoda gadac

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregor.gg to nie miejsce dla tych co mysla ze zjedli weszystkie banany. Pytam spokojnie a jak masz cos to proste pomin ten temat i zachowaj pyskowania dla siebie!!!BARAN (a od czego jest to forum?) Pewnie jesteś rudy i piegowaty heh. Za inne odp serdecznie dziekuję.

zerknij proszę do REGULAMINU , oczywiście ważny jest cały... ale zacznij od pkt. 2-go, a potem skup się na punkcie 10-tym i 11-tym.

forum to kopalnia wiedzy - ale "kopiemy" a przynajmniej się staramy sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz koleżko, to juz szczyt bezczelności... najpierw zakładasz temat całkowicie z d*py, a potem masz pretensje, że kotś śmiał ci zwrócić uwagę, i jeszcze jakies osobiste wycieczki sobie robisz...

pewnie sam jesteś rudy i piegowaty, a do tego kawał chama


120x40x50/Hailea 4x54W T5/2xTunze Nano Stream 6045/AM Turboflotor 1000 Multi SL + AB2000/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru tu nikogo obrazac ani sam nie chce byc przez kogos obrazany i tak jak kolega wyzej napisal osobiste wycieczki i i teksty typu RUDY PIEGOWATY zachowaj dla siebie.i moz najpierw TY sam przeczytaj regulamin a poznie sie nim zaslaniaj,bo nasze forum to kopalnia wiedzy jak dobrze zauwazyles ale wystarczy troche poszukac i wszystko bedziesz mial na tacy,a takie tematy jaki Ty zalozyles sa poprosu bezsensu.

i jesli chcesz pobyc na tym forum i czegos sie nauczyc to czasem tzreba zagrysc jezyk i posluchac a nie zaraz z takimi tekstami wyjezdzac

Grzegorz

natan juz edytowalem:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj administracjo nasz kochana... Gdzie WARN??? Ja się pytam gdzie? Co to za pogrożenie paluszkiem? Jak ludzie mają przestrzegać regulaminu skoro nie jest on egzekwowany? Rozumiem, można czasem przymknąć oko kiedy komuś puszczą nerwy, ale komuś kto jest już na forum jakiś czas, coś wniósł, dał się poznać, a nie że ktoś sobie wchodzi w ugnojonych buciorach i pluje jadem na prawo i lewo...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb dokladnie ja tez sie pytam gdzie sa mody,koles nie dosc ze zaklada temat do du..py to jeszcze jedzie po mnie jak nie powiem co ech szkoda sie stresowac

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregor.gg, Grzesiu dopisek o regulaminie róziowy jedst ode mnie, z dedykacją do @kena :)

@seb, pilnuję (jak mogę) by regulamin był stosowany. Uwaga/"pogrożenie paluszkiem" jest zawsze jedno i dla każdego - nie chcę oceniać kto bardziej lub mniej zasługuję na warna. Każdemu (jeżeli zachodzi taka potrzeba) uwagę zwrócę raz, krokiem drugim, jest warn.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach sorki Monia zle doczytalem,jeszce raz sorki,czyli jednak nasza admin dziala i to poprawnie.

to trzeba raczej pochwalic.

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jednak, żeby kolega wpis o rudych baranach skasował, bo kłuje w oczy takie chamstwo. A jak nie zechce-to na początek współpracy warna.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregor - jakie pytanie, taka odpowiedź:

Nieee..nikt się nie bawił... To to można samemu zbudować odpieniacz? Panie, czarna magia.. jakieś rury sitka, gdzie tam samemu składać, daj pan spokój.


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamykam całą tą dyskusję.

wierzę, że @ken zapozna się z zasadami obowiązującymi na tym forum, jak i w zwykłym/codziennym życiu i zacznie się do nich stosować .


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.