Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

percnon gibbesi zrobił mnie w konia :)

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że w końcu mam sposób na glony typu "mech na skale" :)

3cb9e0d40fe76cddmed.jpg

a on wybrał glony ale te wapienne :banghead

ae27ba37949e39dbmed.jpg


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zdobyć Dolabella auricularia, młóci aż miło patrzeć, a przy okazji przystępna z twarzy;) Chociaż skora do wspinania to nie jest:/


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś ale wydałem bo już nie było co jeść :) teraz muszę miesiąc do pensji czekać :) nie muszę szukać bo na granicznej są


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje akwarium pęka w szwach od ilości zwierząt,nie wiem czy by takiego żarłoka pociągło ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii nic nie powiem, chociaż rzeczywiście trochę syfu produkuje:/


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwal się! Amphipriony już szaleją:)?


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wpuść Percnona do zieleniaka, to bidula wykorkuje od nadmiaru wrażeń :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/url] kapuhy :

Piotrek, wpuść Percnona do zieleniaka, to bidula wykorkuje od nadmiaru wrażeń :)

ale on wapiennymi jest zainteresowany,tam nie jeden roślinożerca by z wrażenia osłupiał

hatiras

żłobek dla kardynałów ,Sphaeramia nematoptera , wpuściłbym je do zieleniaka ale tam już inna para się "tryka" a na dodatek ocellariski znów coś pod lobo mają ,od wyższej temp hormony wszystkim rybą szaleją <sex>


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryka normanie, fabryka:P


Zajęcie? Mieszam w wodzie, czasem wyławiając trupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:),ja bym to inaczej nazwał ,b....l,a niech używają,miałem zieleniaka na trzy podzielić ,teraz byłoby jak znalazł

Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zho :

U mnie zoltek rozwiazal wszelkie problemy z wszystkimi glonami. Teraz glony mam tylko w filtzre glonowym. :)

szczęściarz ,wcześniej miałem hepatusa ale jadł te ładne glony,póżniej wpuściłem borsuka z wielką nadzieją ale nawet jak przegłodzę ryby to i tak nie rusza,krab jak pisałem zrobił mnie w konia wiec chyba sam muszę się wziąć za nie :) pytanie z nożem i widelcem czy kosiarką :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial jako wsparcie salariasa ale ten niestety wybral wolnosc, zenim zdazylem mu powiedziec ze w szkle obok jest zelazna rezerwa wszelkich glonow, jakie sobie tylko wymysli. Jak to w filtrze glonowym :D

Sproboj znalezc zrodlo azotu swoim akwarium? Moze masz gdzies nadmiar gromadzacego sie syfu, ladne glony nie nadazaja skonsumowac, a to badziewie rosnie jak glupie. Jak z glonowego wywalilem podloze i oczywiscie w akwarium umiescilem konsumentow to glony sie cofnely na tylna szybe skad sa tez eksterminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zho dzięki za podpowiedz ale nie mam martwych stref w akwa,w każdym miejscu jest ruch + zmiana kierunków pomp,a z zieleniaka piasku nie zlikwiduję bo musi być,ja bardzo lubię zbiorniki z podłożem z piasku,mój krabik zaczął skubać moją niechcianą zieleninę tak że idzie na dobre,chociaż na długo ma zapas + nowy przyrost,jest tak z kształtu odstraszający aż ładny,możesz wstawić parę fotek że swojego glonowego w dział-rośliny morskie?jestem ciekawy jak wygląda?masz rację te badziewne glony rosną najszybciej:googleye


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w glonowym mam cala technike, ponadto glonowy robi za filtr i wyglada nieszczegolnie, prawde piszac nawet nie za bardzo czyszcze przednia szybe. Ale co mi tam zbiore sie w sobie i fotki zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrażnie polubiłem się z krabikiem bo wyraźnie znikają glony,każdemu go polecam na takie paskudztwo jak na pierwszej fotce


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.