Skocz do zawartości
robertk26

kraby do identyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie bardzo idzie mi idetyfikacja tych kolegów, mają po 1cm długości

Może ktoś zna tych kolegów i wie co z nimi ( kibel czy akwa?)

SDC10424_JPG_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehe fajne podejście z tym kiblem :D Przecież to żywe stworzenia. To dzikusy, więc na rafie mogą z czasem stać się szkodnikami. Ale zawsze możesz je wrzucić do sumpa, albo podarować komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostaną w akwa i wyjdzie że to szkodniki to marne szanse na powtórne złapanie tak więc chciał bym mieć pewność

SDC10425_JPG_300x300_q85.jpg

SDC10428_JPG_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wywalaj, ja mam takiego, zyje w skale w dziurze, zjada glony i resztki które osadzają się na skale.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sump lub oddaj komus; tego po prawej mialem... no i "mialem" tez kilka slimakow i krewetke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyrzucić żywe stworzenie do kibla???Weż popytaj ludzi, może ktoś od Ciebie weźmie.A jak Ci się jakaś ryba znudzi to też ją spłukasz w kiblu i kupisz sobie nową?

Przecież to żywe stworzenie!Gratuluję podejścia:bow


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjeciu ten po lewej to jakas odmiana mitraxa. jedza wylacznie glony. Mam ich troche od paru lat. Drugi natomiast:

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=203778#203778

Najlepiej smakowala mu sinularia :-) Poszedl do sumpa i slad po nim zaginal... na szczescie ;-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłowiłem jeszcze raz i przy okazji znalazłem trzeciego wylądowały w panelu

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam (rozumię że jak nikt nie będzie chciał to pan rogalov przyjedzie ocalić krabiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepszym rozwiązaniem będzie jak nikt nie zechce oczywiście, po prostu można zanieść do sklepu akwarystycznego, jeśli nie są szkodliwe dla rafy to na pewno nie będą narzekać na taki prezent.


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#274569 michal98 :

WYWAL!!

przeczytaj, to ten krab

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=30278

mam tego kraba obok niego siedza sexy shrimpy 4 sztuki jedna z nich ma 1cm i jakoś sobie żyją, nikt nikomu nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gregior :

A może lepszym rozwiązaniem będzie jak nikt nie zechce oczywiście, po prostu można zanieść do sklepu akwarystycznego, jeśli nie są szkodliwe dla rafy to na pewno nie będą narzekać na taki prezent.

tam gdzie robertk26 kupił skałę na pewno nie przyjmą i jeszcze mu z 50 takich dadzą :D

ludzie opanujcie się,czy mysz w domu dokarmiacie?czy kleszcza na swoim pupilu zostawiacie?mucha na kanapce wam nie przeszkadza?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.