Skocz do zawartości
seb

[S] szczepki - grzyby (piękne), ricordee, zoanthusy, lpsy

Rekomendowane odpowiedzi

Nazbieralo się trochę tego, więc poszczepiłem i wystawiam ;) od razu zaznaczam że zdjęcia nie oddają do końca wyglądu, kolory zasadniczo tak, ale zrobić ładną fotkę zoanthusom czy grzybkom to nie lada wyczyn, pod byle dotknięciem zamykają się i zwijają i lipa, dziś się o tym przekonalem... Discosomy i Rodactisy są naprawdę piękne, kolory bajka, tyle że na zdjęciach pokurczone, a jak się napompują to dopiero wyglądają tak jak powinny, zoa też fajne, a jedne szczególnie - polipy maleńkie, jak jedna trzecia normalnych może, z to kolorek ciemnogranatowy z zielonym żarówiastym srodkiem ;). Dobra, dość pisania, wklejam fotki:)

img0392zg.jpg

Favia/favites fosforyzująco zielona - 40zł

img0397m.jpg

Caulastrea furcata - 40zł (sprzedane)

img0412c.jpg

Discosoma fosforyzująco zielone - 30zł szczepka, najczęściej dwa polipy

img0518n.jpg

Discosoma cimnozielone z jasnozielonymi znaczeniami - 30zł szczepka, najczęściej dwa polipy

img0530cy.jpg

Discosoma niebiesko fioletowe - 30zł szczepka, najczęściej dwa polipy

img0477dm.jpg

Tu zrobiłem zdjęcie kolonii innych, nie dotykając ich praktycznie, tylko przekręciłem do zdjęcia, część i tak zamkneła się w pikosekundę ;) od zewnątrz: macki czekoladowe, wnętrze stalowo niebieskie, pyszczysko pomarańczowe. Cena za szczepkę - 35zł.

img0462j.jpg

Tutaj kolonia tych o których pisalem na początku czyli mikropolipy i kolor żarówiasto zielony w środku, a macki ciemnogranatowe, jak pozostałe zamknęly się pod dotykiem. Cena za szczepkę to 40zł.

img0454rz.jpg

Ciekawa odmiana Clavularii vel Briareum, dużo krótsze łapki niż ta pospolita, ale za to bardzo dekoracyjne biale środeczki, wyglada jakby w każdy "kwiatek" ktoś wbił szpilkę z dużym białym lebkiem:), szczepka 35zł

img0431q.jpg

Rodactis, ciemnoczekoladowy, prawie czarny i zielone fosforyzujące "frędzle" - 30zł za polip (duże polipy)

img0129800x600.jpg

Pocillopora damicornis - 50zł (mam kilka)

img0281640x480.jpg

Montipory talerzowe czerwone (balans bieli zwariował, normalnie są ceglastoczerwone) 40zł (mam kilka)

img0262640x480.jpg

Clavularia vel Briareum fluo green 20zł, małe skałki, ta jest najmniejsza, ale tylko tej udało mi się cyknąć fotkę, przy jakimkolwiek ruchu chowa polipy i jest po fotce.

Nie ma najmniejszego problemu z wysylką, o ile z miastem docelowym istnieje bezpośrednie połączenie PKP, cena przesyłki konduktorskiej to 25 zł, zwierzaki są zawsze odpowiednio zapakowane i dojeżdżają w nienaruszonym stanie, osoby które już w taki sposób kupowały ode mnie szczepki mogą to potwierdzić. Wysyłam zakupy za minimum 150 zł (z przesyłką). Mój numer telefonu to 503 704 106 ;)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem chętny na kilka sztuk wysyłka do Warszawy-Rodactis,Anthelia,Rico,Caulastrea,Favia.Czekam na odpowiedz .Pozdrawiam


300+120 światełko 250 hqi 2*24 i cała masa innego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SEB,itam,prosze patrz priv,pozdrawiam:waving


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zarezerwować po szczepce każdego zoa i briareum ?p_przysocki@interia.pl

Takie rzeczy, to tylko na priv ;)

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priv


akwa.240 l ,tylko miękie Sump 100 l, ośw .4 x54W + nocne, odpieniacz DIY, obieg 3000l ,cyr 2x6000 +1x3000 ,

start :04.11.2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv poszedł z 3 dni temu i wciąż brak odzewu...


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktos bierze wysyłkę do szczecina?? z chęcią się podłączę


  f40376d9932a5de806a7dcc3cb30de53u1612a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#277838 cherry_ukasz :

priv poszedł z 3 dni temu i wciąż brak odzewu...

Już odpisałem, byłem na urlopie, za górami, za lasami, tam gdzie nie ma internetu :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.