Skocz do zawartości
rah

Strzykawki 1 ml z oringiem na tłoczku

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie przyjmę lub odkupię. Testy Saliferta na KH, Ca i Mg posiadają takie strzykawki. Jeśli ktoś ma wywalić to może by mi przesłał. Za wysyłkę, czy strzykawki zapłacę. Ewentualnie może ktoś wie, gdzie takie strzykawki kupię?

Oferty lub informacje proszę przesłać na e-mail rahvgelerth@poczta.onet.pl

rah


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

insulinowki w aptece normalnie , tez takei potrzebuje , ale sie wstydze pujsc bo sie patrza jak na jakiego narkomana :D

Zone wslalem kiedys to sie o malo ze wstydu nie spalila hehe

Tez chetnie przyjme , kupie , ukradne , powiedzcie tylko gdzie ?:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Jak ja ostatnio wszedlem do apteki i zarzucilem haslem " poprosze największą , najmniejszą i 5ml strzykawke:) I jaką ładną igłe do tego:)" To aptekarka troszke dziwnie sie na mnie popatrzyła:) Ale dostalem to com chciał szkoda ze najmniejsza to aż 2ml:) Ale przynajmniej zaplacilem Uwaga!! 87groszy:)

No takie zakupy (chodzi mi oczywiscie o wydaną kasunie) to mi sie podobają:D

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta insulinowka czym rozni sie od zwyklej strzykwy?


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie niczym :) malunka , cieniutka z tloczkiem na oring , precyzyjna , do klejenia DD akurat :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się dobry Samarytanin i strzykaweczki prześle. A w aptekach, nawet w sklepie medycznym pytałem i takich strzykawek nie mięli. Tylko plastikowe tłoczki bez dodatkowych uszczelnień.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla dobrego Samarytanina, którym jest rosiczka :). Dzięki serdeczne. Mogę działać dalej.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.