Skocz do zawartości

Historia edycji

niwre37

niwre37

Dnia 19.08.2010 o 15:45, fal napisał:

Jak w temacie powyżej , mam bardzo kruche korale , wystarczy je dotknąć i od razu się łamią , oczywiście nie wszystkie. Głównie zaobserwowałem to na montiporach digitata.Seriatopory hystrix mają duże przyrosty , ale ich odnóża są bardzo cieniutkie.

Czym jest to spowodowane ?

Pozdrawiam

u mnie jest to samo ,mam jeszcze m.peltiformis ,m.confusa i tez nie są za twarde ,nie robię nawet szczepek bo nie mam gdzie podziać .

wydaje mi się ze to taki typ korala ,dozuje jod,od KZ żelazo,wcześniej cały zestaw coral system ,teraz od seachema Reef Plus wiec wydaje mi się ze wszystko co potrzebne maja do zycia . 

niwre37

niwre37

Dnia 19.08.2010 o 15:45, fal napisał:

Jak w temacie powyżej , mam bardzo kruche korale , wystarczy je dotknąć i od razu się łamią , oczywiście nie wszystkie. Głównie zaobserwowałem to na montiporach digitata.Seriatopory hystrix mają duże przyrosty , ale ich odnóża są bardzo cieniutkie.

Czym jest to spowodowane ?

Pozdrawiam

u mnie jest to samo ,mam jeszcze m.peltiformis ,m.confusa i tez nie są za twarde ,nie robię nawet szczepek bo nie mam gdzie podziać .

wydaje mi się ze to taki typ korala ,dozuje jod,od KZ żelazo,wcześniej cały zestaw coral system ,teraz od seachema Reef Plus wiec wydaje mi się ze wszystko co potrzebne mam 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.