Skocz do zawartości
Gość EmeMems

200 zł za ( Midiflotor 0-400 l + pompka) + przesyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EmeMems

Sprzedam nówke midiflotora za 200 zł z pompka powietrza ph 800 1,7 bar 280 l na godzine koszt w sklepie pompki to 50 zł a midiflotor 340 - 80. kostka i inne rzeczy nieużywane zapakowane w worki AM sprzedam lub zamienie na sól worek lub wiadro o równowartości 200 zł pytania gg 2864696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

czekam na oferty bo nie chcę żeby to cos leżało u mnie w domu bezczynnie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sprzedajesz ???


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

sprzedam dalej aktualne ogłoszenie a dlaczego bo założyłem akwarium w 100% oparte na naturalnych procesach !! czyli glony power !!! bo jeszcze nie widziałem nigdzie na rafie żadnych babelków !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Eco system w/g Leng Sy? z tego co pamietam to po jakims czasie dodal odpieniacz.

Sorry za wtrącenie:)

pozdr. Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

no powiedzmy ze leng sy :D ale dodal odpieniacz żeby zapezpieczyć się w przypadku gdy łyba lub jakiś organizm zdechnie u mnie nie ma problemów z tym mam refugium 230 litrów z czego 150 to same glony !!! 30 miejsce ze szczepkami koralowców grzybów polipów reszta topompy wrotne i kilka siatek dla zmniejszenia przepływu przez sito !! i pompki powrotne i 2 power heady !!!

powodzeia wszystkim mnie sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz gdzies fotki calosci ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EmeMems :

sprzedam dalej aktualne ogłoszenie a dlaczego bo założyłem akwarium w 100% oparte na naturalnych procesach !! czyli glony power !!! bo jeszcze nie widziałem nigdzie na rafie żadnych babelków !!!

:D to ja Ci wytlumacze gdzie sa te bombelki , a mianowicie przejc sie brzegiem morza to sie zorientujesz szybko .

Probuj bez odpieniacza ,ale wiem juz teraz ze jeszcze do niego wrocisz :]

Nie wiem jak dlugo zajmujesz sie akwarystyka ,ale rezygnacja z odpieniacza to moim zdaniem brak wiedzy poprostu .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

chcę aby poprostu wszystko działało na zasadzie czystej wody no chociaż teraz nie używam odpieniacza bo mam własny !! a ten AM jest 100% i nieuzywany a działa bo mój poprzedni midiflotor działał i pienił sie !! jaksam s.... piana nawet w słodkiej wodzie sie robiła na dobrze namoczonej kostce !! która zostawiłem w wodzie słodkiej na 1 tydzien ta kostka która jest w tym odpieniaczu nieruszana jest i wszystko oryginalne razem z paragonem z 2000 roku ! a i pompka jest !! tez z 2000 roku !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

ale i tak nie używam odpieniacza uruchomię go dopiero jak skała zostanie pokryta w ok 70 % widoczna część algami koralowymi wtedy uruchomię go dla ochrony !! w razie jakby cos padło lub jakies przeciążenie ale tego nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne jeszcze jestem zainteresowany proszę o kontakt gg 7808404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EmeMems

larwy nemo ??? czyci chodzi o młode rybki z duzym pęcherykliem żółtkowym ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.