Skocz do zawartości
unkas

EcoSystem - Reef Solution

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wasze opinie na temat tego produktu,czy warto go kupić? A może polecicie coś innego w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem kiedys korale ladnie sie pompowaly to taki miracle mud tylko w plynie,zawiera wiekszosc pierwiastkow sladowych,trzeba tylko uwaznie dawkowac aby nie spowodowac rozrostu nie pozadanych glonow w akwarium,tego srodka uzywal moj znajomy w sklepie w centrum Londynu z rowniez dobrymi rezultatami -osobiscie je widzialem


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na skład to według mnie zawiera Multiwitaminę + mikroelementy:clowning

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1012_871&products_id=7363&zenid=585b9d9f68d638b474043802dd3cd140

Kup mikroelementy Kenta + Multiwitaminę i będzie taniej i tak samo.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ,ze cena produktow Ecosystem to lekkie przegiecie,dlatego ich juz nie uzywam,lepiej isc w zamienniki, ja na ta chwile uzywam natomiast caribsea purple up oraz aragamilk niby tylko jodyne,magnez i wapn to zawiera a korale pompuja sie rewelacyjnie,z innych dodatkow zeofood 7 sladowe ilosci-jak wiadomo zawiera witaminy,aminokwasy i pozywke dla bakterii oraz co 2-3 dzien sladowe ilosci zeostartu 2 i na ta chwile na wybarwienie (mam glownie lpsy) i przyrosty nie moge narzekac


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wcięło mi fragment posta z dnia 2010-08-24 18:59 GMT mówiący o kupnie Multiwitaminy i mikroelementów Kenta i o tym, że będzie tak samo ale taniej. Cenzura, czy co:cursin


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja caly czas widze ten fragment posta.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#278910 Włodzimierz :

Patrząc na skład to według mnie zawiera Multiwitaminę + mikroelementy:clowning

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1012_871&products_id=7363&zenid=585b9d9f68d638b474043802dd3cd140

Kup mikroelementy Kenta + Multiwitaminę i będzie taniej i tak samo.

@Włodzimierz, Twój post cały czas jest .był i jest widziany :strutin zacytowałam, więc może i Ty go dojrzysz.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim połączeniu Kent Marine - Essential elements - pierwiastki śladowe + Grotech - Vitamin M witaminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz i ja widze:googleye. Pomroczność jasna.:strutin.

Jacek, ale ponownie zapytam po co? Na Twoim etapie regularne podmianki na dobrej soli. Jak Ci korale będą "wyłaziły" ze zbiornika to dopiero pomyśl o dodatkach. Ja nic nie leję oprócz Ballinga i niech Ci Krzysiek powie co ostatnio u mnie widział.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek człowiek chce dobrze dla zwierzaków :strutin ,ale rzeczywiście przy mojej obsadzie może lepiej jeszcze poczekać .Sól jak wiesz to tropic marine bio active z tego co wiem to bardzo bogata sól, więc może lepiej dać na wstrzymanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może, tylko dać:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.