Skocz do zawartości
adjemis

[P] małe rozgwiazdy

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jak w tytule przyjmę każdą ilość bo z moimi sie krewetki uporały i zaczynają głodować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego sporo, tylko nie wiem jak z odbiorem....


250L + sump 125L. 2 błazenki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbiór jakoś bym zorganizował podaj nr.tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Proszę o podanie nazwy krewki, która żywi się tym cholernymi rozgwazdkami. Próbuję je wywalać ale ciągle nadchodzą.


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krewetka Arlekin (Hymenocera Elegans) i po kłopocie przynajmniej z rozgwiazdami bo póżniej się zaczyna z karmieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A później to tylko mrożonki. A tak z innej beczki. Czy macie pomysł na to, co może być przyczyną, że nie mogę utrzymać krewetek. Pobędą do 2 miesięcy i padają. Parametry wody, czy coś innego???


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dwa miechy to mało? To ile jeszcze mogą potrzebować??? Od piewrszego dnia było ją widać, pobierała pokarm wraz z innymi mieszkańcami, wylinka przez 2 miechy 3 razy i dlatego zastanawiam się nad tematem. Mozę jakieś parametry wpływają źle na te zwierzaki??


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakieś inne agrasywne zwierzęta żywiące się krewetkami? np. Gomphosus varius, u mnie rozwalił wszystkie krewetki.


Akwarium 185x65x60

Sump 225 l

170 kg żywej skały i 90 kg piachu

Zalane 1.04.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.