Skocz do zawartości
Radek Ch

[P] (3city) Wielka prośba do morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Ośmielam się wystąpić z ogromną prośbą do morszczaków z Trójmiasta i okolic. Po likwidacji dużego zbiornika (niestety - z powodów finansowych) zostało mi trochę życia, którego nikt o zdrowych zmysłach by nie wyrzucił. Zmontowałem na szybko najtańszym kosztem kosteczkę 40x40x40cm, o taką:

4177-kostka.jpg

Tylko, że :) wygląda to tragicznie. Tu właśnie moja przeogromna prośba do hobbystów z mojej okolicy. Czy znalazłby się ktoś i wspomógł żebraka :D następującymi przedmiotami:

- około 5kg skały w postaci 2-3 kawałków, idealnie gdyby była to skała z działającego zbiornika, a choć jeden kawałek był w miare płaski, najlepiej bez plag :D

- malutkimi szczepkami kolorowych zoa, discosoma, actinodiscus, rhodactis, może pojedyncze maleńkie główki ricordea florida lub yuma (choć zdaję sobie sprawę, że ta prośba to z mojej strony draństwo...)

Postaram się w miarę możliwości zrewanżować, o ile będę w stanie - finansowo, jeśli nie - mogę zaproponować np. laserowe cięcie pleksy i akrylu (czasem potrzebne w morszczyźnie). Na wymianę mam też bardzo ładną rozgwiazdę piaskową ok. 8cm średnicy. Dla niej ten zbiornik będzie za mały, a szkoda, żeby się męczyło stworzenie.

Z góry uprzejmie dziękuję za jakikolwiek odzew, szczególnie, jeśli chodzi o skałę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz miał skałę to podjadę z zoa i niebieskimi grzybami :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Radek

Troche skaly sie zawsze znajdzie,

Przypomnij mi adres do wysylki na priv, to Ci jutro wysle

Zwierzakow szkoda mi wysylac

ale jak bede sie wybieral w Twoje strony to nie zapomne zabrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziu, skały nie mam, w sensie mam, ale tylko w sumpie i nie dość że mało, to z mnóstwem aptasii, aaaale, jeśłi załatwisz sobie skałę, to wpadaj do mnie, myślę że obsadzimy tą kostkę na gotowo, za piwko:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.