Skocz do zawartości
pikaczu2000

wundermani- zmawiać położną czy grabarza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

krewetki mam jakies 2 miesiące. Jedna na odwłoku miała coś czarnego. teraz Jest to .... tak jak widać na zdjęciu.

Czy to jajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabe zdjęcie, ale wygląda na to, że zostałes tatą!:nono


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to miło! och tata bede tylko gdzie ja mialem oczy :nono Teraz nad imionami musze popracować.

No ale tak na powazniej to chyba ciezko bedzie z odchowaniem mlodych (jednego ?). Ma ktos moze doswiadczenie w tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum, sporo bylo postow na ten temat, ale generalnie raczej zwierzaki beda mialy swiezy zywy pokarm :nono


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w środku nocy widziałem jak kreweta sieje małymi to był ulamek sekundy , następne kilka chwil i ryby zrobiły sobie przekaskę :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj miałem to samo, krewetka wystawiła d..e do tunzy i poleciał pył małych robaków(krewetek nie przypominało:)) po minucie było już po:( Nienażarte rybska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#283333 pikaczu2000 :

O to miło! och tata bede tylko gdzie ja mialem oczy :) Teraz nad imionami musze popracować.

No ale tak na powazniej to chyba ciezko bedzie z odchowaniem mlodych (jednego ?). Ma ktos moze doswiadczenie w tym ?

Przede wszystkim musisz wyłapać larwy - poszukaj na guglach projektów urządzenia o nazwie larvae snagger, ew. w pierwszym numerze Korala jest w artykule o błazenkach :) Druga sprawa to odchów- u mnie najlepiej sprawdził się kawałek rury akrylowej z delikatnym napowietrzaniem od dołu jako cyrkulacją. W rurze była zawiesina fitoplanktonu i wrotków z własnej hodowli (niestety larwy L. amboinensis nie żyły dłużej niż kilka tygodni :))


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj to raczej z tych wszyskich wypowiedzi wynika ze nikle sznase sa na odhowanie czegokolwiek.

No ale przynajmjiej sprobuje cos pokombiniwac :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.