Skocz do zawartości
błażej

kto będzie kupował skałe w czerwcu w AM

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić skałe w czerwcy i szukam chętnych na kupno razem.przy większej ilości są atrakcyjne ceny np.

50 kilo - 32 zł za kilo

80- 30 zł

Ja chce zakupić 17 kilo.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kcem około 25kg może 30kg (ale chyba jednak 25 i potem 5 kg z różnych źródeł)

tylko na mnie musisz poczekać z 2 tygodnie


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam, poczekam i tak nie ma teras w AM.będzie w połowie miesiąca przejdzie kwarantanne i koło 25 ją kupimy.lepiej jak by się ktoś jeszcze znalazł


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chce kupić pisał o tym kilka postów niżej

no to ja kupuje akwa i je jakoś ustawiam (akwa będę miał w poniedziałem, sól kupię mam nadzieję od ręki, więc czekam na skałe a i termin 25 mi bardzo pasuje :))

teq chce kupić 10kg - jak jesteś zainteresowany to wpisz się tutaj (w sumie by było powyżej 50kg więc cena już bardzo dobra)

harnaś - też chciał kupić tylko nie pamiętam ile :/ i nie wiem czy już nie kupił

błażej - czy byłbys w stanie ją odebrać i powysyłać pociągiem do nas ?? czy lepiej by było przyjechać po nią ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dzis 25kg...no i w planach mam wyjazd na wakacje...gdyby wyjazd nie wypalil to moze dokupie 5-10kg ale szanse sa kolo 5%...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłanie i dobur skły to duża odpowiedzialność nie stanowio by to większego problemu chodzitu tylko o dobur odpowiednich kawałków.wolał bym żebyście sami przyjechali ewentualnie chociasz jedna osoba.jest możliwość posłania kurierem wtedy mugłbym je dobrać i wysłać ale wolałbym żeby ktoś przyjechał


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał na 10kg (w mniejszych kawałkach) bo mam akwarium: 60x30x30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu "błażej", po jakiemu to jest, nie czepiam się, ale tyle błędów w jednym zdaniu to kicha hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jesteśmy umówieni na sobotę na kupno 48kg czy są jeszcze jacyś chętni ?? ja będę jechał z Wawy do Poznania więc może się ktoś ze mną zabrać

teq masz juz skałę czy kupujesz z nami ??

może jeszcze jacyś chętni ?? im więcej kupimy tym taniej (o ile mają na stanie tyle skały :) )


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.