Skocz do zawartości
Gość klubowicz

Oto moje wynalazki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klubowicz

722-k.reaktor.jpg722-lampa2x150w.jpg722-mixer.jpg722-odpieniacz.jpg722-varanus timorensis6.jpg722-zraszacz.jpg

Od lewej; k.reaktor, lampa 2x150w, mixerek grawit, odpieniacz, jeden z moich sześciu Varanus timorensis oraz zraszacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,Exxxxxxxxxtra !!!!!!!!!!!

Tylko nie mozna powiekszyc fotow!

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się pięknie otwierają. No może nie są to giganty ale to jest internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzęciki bardzo fajne ale... w odpieniaczu, w skrzynce przegroda raczej bedzie skodzić, za nią od strony rury wylotowej będzie zbierało się powietrze , i ta tura niepotrzebnie wchodzi w głąb skrzynki , ale to tylko takie przypuszczenia:)

pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):)

Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

"Barty" słuszna uwaga!! Ja tej przegrody specjalnie nie przyklejałem do bocznyczh ścianek. Tam jest przerawa ok.2cm z każdej strony. Ale jeżeli taka sytuacja zaistnieje zrobię w tej komorze odpowietrznik.

Poz.......P.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymiary ma lampa na zdjeciu?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U Mnie wogole sie nie otwieraja,a jak klkikam na miniaturki to otwiera mi sie strona cala biala,od dolu do gory!

Pawle mozesz mi przeslac na e-maila, fotki?

Moja e-mail:milowave@op.pl

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel , nie uwazasz ze kalciumhydroxid w mixerze bedzie zbieral sie na dnie i nie latwo bedzie go z tamtad wyplukac do konca..? po jakims czasie zajdzie cale dno pod ta kratka kalkiem (nie wyczyscisz tego zbyt latwo i wreszcie odkrecac i zakrecac te motylki :/ w kalkreaktorze to coinnego bo wklad mieniamy raz na kilka miesiecy , wapno raz na 3-5 dni . najlepiej swieze codziennie (ja tak robie)

Lampa i te zwisajace kable ( chyba ze nie jest dokonczona jeszcze ) niebespiecznie ze tak odstaje tyle kabli .(ogolnie to fajna)

Kalkeraktor tez zaiwanisty , przypomina mi rakiete :)

Jednym slowem wpisuje Cie do naszej galeri pozytywnie zakreconych :):):)

pozdr..

Ps; Napewno sprzet jest wykonany starannie :):)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

Oczywiście "Swirley" ,że te wężyki w k.reaktorze są umieszczone przypadkowo (np. w miejscu na ph-sondę).

Lampa jest obecnie w montażu i czeka na zamontowanie timera oraz diód jako oświetlenie nocne.Wszystkie te wystające kabelki znikną za odbłyśnikami.

Mixer może jest trochę zakręcony ale mam nietypowy pomysł na jego zainstalowanie (zapodam fotki jak będzie działał).Oczywiście masz rację z osadzaniem się wodorotlenku na dnie ale coś na to wymyślę, zresztą też planuję codzienną jego podmianę.Jako mieszadło podłączę małą pompkę cyrkulacyjną wewnątrz rury a kabel sieciowy wyprowadzę przez srubunek umieszczony w rurce w górnym kołnierzu (met. sprawdzona na poprzednim mixerze).

Odnośnie wymiarów lampy to: 120Xszer.szyby14X10.

Pozdrawiam P.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo - na białe stronki w tych linkach pomaga przycisk "Odśwież"


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM:)

Bardzo jestem ciekaw tej twojej lampy jak bedzie gotowa.


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.