Skocz do zawartości
ipe2

Black

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny tang, Zebrasoma rostratum

super i drogi


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajowa - lobie czarne ryby - ale jak dla mnie topową czarną jest A.Nigricans!

fajnie jak czarna ryba ma jeszcze jakiś dodatkowy kolor subtelnie że tak powiem użyty :) jak np Achilles...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris tylko strasznie droga 400 euro a za Chevron tanga placilem 120 euro po znajomosci a normalnie 180 euro


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie mnie zastanawia( nie chcę oczywiście nikogo obrażać, o gustach się nie komentuje) , ale czy chęć posiadania takich zwierząt nie wiąże się z tym że trzeba było za taki czy podobny okaz słono zapłacić? osobiście wydaje mi się że porównując w/w okaz a np. z. scopaz osobiście ładniejsza wydaje mi się właśnie scopaz co za cenę 1 rostratum miał bym kilkanaście innych - zaznaczam moje zdanie :)

czy np. jeżeli okaz który w tym momencie jest trudno dostępny i oczywiście drogi był by tak samo pożądany gdyby był by powszechnie dostępny jak np. z. flavescens - taka mała dygresja :):)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że często tak jest - co w tym dziwnego?

nie chodzi oto żeby kupić większy telewizor od sąsiada ale ja nie widzę wiochy w tym, że ktoś chciałby mieć jakieś unikalne smaczki - drogie, rzadko dostępne - a jak do tego mu się to podoba to piękna sprawa - na tym polega hobby, kolekcjonerstwo itp...

ja jako pierwszą kupiłem flavences - mam ją 3 lata i mega sentyment - od roku próbuję zebrać siły żeby ją sprzedać i mi nie wychodzi - czemu sprzedać? bo co raz bardziej podobają mi się inne a jak wiemy wszystkiego nie da się wpuścić - i to widzę, że gust zmienia się w dziwna stronę - ostatnio przyszła do mnie przypadkowo A. Striatus - na pierwszy rzut oka była ciemną plamą - z każdym dniem jestem coraz bardziej zachwycony...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjna ryba, gratuluję zakupu :)


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że często tak jest - co w tym dziwnego?

nie chodzi oto żeby kupić większy telewizor od sąsiada ale ja nie widzę wiochy w tym, że ktoś chciałby mieć jakieś unikalne smaczki - drogie, rzadko dostępne - a jak do tego mu się to podoba to piękna sprawa - na tym polega hobby, kolekcjonerstwo itp...

ja jako pierwszą kupiłem flavences - mam ją 3 lata i mega sentyment - od roku próbuję zebrać siły żeby ją sprzedać i mi nie wychodzi - czemu sprzedać? bo co raz bardziej podobają mi się inne a jak wiemy wszystkiego nie da się wpuścić - i to widzę, że gust zmienia się w dziwna stronę - ostatnio przyszła do mnie przypadkowo A. Striatus - na pierwszy rzut oka była ciemną plamą - z każdym dniem jestem coraz bardziej zachwycony...

no właśnie nic nie ma dziwnego w tym i tak jak piszesz tak jest i zgadzam się z Tobą - i wcale nie pisze, że to wiocha pod żadnym pozorem ale osobiście nie rozumiem tego zjawiska, - że ktoś kupuje zwierzę (czy coś innego) choć w ogóle mu się nie podoba i nawet nie może patrzeć na nie ale, je ma bo kupił je za 2 tys, 3 tys itd. i jest gość wybacz jeśli pomyślałeś że może moja wypowiedz była skierowana do Ciebie, jako osoby pierwszej która się wypowiedziała chodziło mi o samo "zjawisko zakupu", że tak to nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba jest piekna jak sie stresuje to ma pregi i robi sie szara :)


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, chyba na jakimś anglojęzycznym forum że rybka Zebrasoma rostratum jest czarna tylko przez jakiś czas, jak podrośnie to robi się niestety szara jak z. scopas. Ale może to tylko plotka rozsiana przez zazdrośników:P


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko jak sie steresuje


bedzie 450L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.