Skocz do zawartości
mario52

Folplex WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

tam chyba nie maja spienionego, przynajmniej ja nie widzialem zeby tam na miejscu gdzies cieli. za to moge Ci polecic zaklad, ktory jest dosyc niedrogi i tna od reki formatki jakie chcesz.

to jest jadac grochowska w strone goclawka pierwsza brama w lewo za placem szembeka. trzeba wolno jechac i patrzec uwaznie, bo nie maja powalajacego na kolana szyldu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem formatki na allegro wymiary i grubość PCV do wyboru, czas od zamówienia do dostarczenia 2 dni bez wychodzenia z domu. Za koronę wys. 27 cm na mój baniak wyszło 180 + 22 zł wysyłka. Sprzedający vplex.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folplex miał na 100% spienione PVC (przynajmniej 3-4 lata temu jak robiłem koronę do akwa).

Co do ceny - najlepiej do nich po prostu zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem spienione pcv w folplexie w zeszłym miesiącu. Zamówiłem elementy na pokrywę przycięte według moich założeń.

A było to na pokrywę do aquaelowej kostki 30x30. Ja brałem 6 mm grubości i nie jestem przekonany czy nie mogłem wziąść cieńszej. Cała przyjemnośc za materiał i usługę przycięcia do wymiarów ok 180 zł


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293847 Natan :

180 zł ? to jakieś pozłacane to pcv musiałeś kupić.

Nie:)

Tam chyba więcej wyszło za usluge niz za materiał. Było bardzo dużo małych elementów. Ale tak to sobie wymyśliłem i musiałem płacić:)

Zaraz pogrzebie w mailu to może znajdę ofertę to będzie tam podana cena za materiał.


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a projekt obudowy sam narysowales? Bo tez planuje w przyszlosci sobie ze spienionego PCV zrobic obudowe na kostke.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#293858 MateuszD :

a projekt obudowy sam narysowales? Bo tez planuje w przyszlosci sobie ze spienionego PCV zrobic obudowe na kostke.

Bardziej niż narysowałem miałem go w głowie:) Ale jakby co mogę podpowiedzieć.

A i jeszcze jedna uwaga, dobrze zamówić u nich materiał od razu z przycięciem na wymiar (oni wtedy frezują krawędzie).

I wtedy się super skleja elementy ze sobą!


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ragoo: wyslalem pytanie na pw


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że chcecie w Warszawie ale cena mnie dziwi?

Ja za pienione PCV na koronę 124x65 x 20 cm wysokości z 10mm pienionego pcv w Czestochowie na ul. Rocha z pocięciem zapłaciłem ok. 150 PLN - miesiąc temu. W tej cenie kupiłem jeszcze 3 mm na całe dno akwarium 124 x 60 cm i dwa kawałki 123 x 19 cm 3 mm grube na lampę led a kawałków miałem naprawdę sporo (w cenie było cięcie)bo korona jest z kołnierzem (12 mm x 5 cm do okoła) i uszczelnienie 6 mm x 6 cm też dookola. Można to pokojnie kleić klejem do PCV - np. do hydrauliki dla pewności kołnież skręciłem wkrętami z nierdzewki - trzyma jak się patrzy. W tej cenie kupiłem też PCV 3mm na komin niebieskie.

Wymiary zgadzały się do 1 mm i nie trzeba było wykańczać po cięciu piłą - polecam a wszytko na poczekaniu (dla pewności umówiłem się jednak wcześniej telefonicznie :strutin i po potwierdzeniu potrzebnych mi grubości i kolorów załatwiłem temat w ciągu 30 minut).


124x60x60 -> OW; sump 100x40x45, Odpieniacz stożek DIY by Sebastian z igłą Tunze, obieg NJ6000, cyrkulacja 6 x 6000 l/g (cztery załączane cyklicznie po dwie na przemian), oświetlenie LED 300W ściemniane DIY. Automatyczna dolewka Aqua Trend + zbiornik 100x12x45, 60 LR, 40 kg LS

Planowa automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w acesie kupilem spienione pcv na obudowe 2x24, ale taka troszkę większą, kupowalem pcv 10 i 5 mm wszystko przyciete na wmiar + pleksi 5 mm wygieta na obu koncach o 90* za całość a sporo tego wszylo zaplaciłem jakies 70 zł.

A pozatym wziąłem drugie tyle pcv i pleksi w sporawych kawalkach za free bo to był ich odpad, generalnie kawałki o wymiarach 80x40 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.