Skocz do zawartości
domat

[K]Kompletny zestaw lub akwarium, bez życia a także z życiem

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Jako że już większość problemów za mną, myślę że mogę zacząć kolejny raz ze słoną wodą.

Chętnie odkupię sprzęt(naj lepiej kompletny zestaw) bez życia, z życiem wszystko do dogadania.

Nie mam sprecyzowanego konkretnego rozmiaru, przez moje ręce przewinęły się nano akwaria jak i większe.

Szukam po prostu zestawu naj ważniejsze w fajnej cenie, może ktoś posiada coś po przenosinach do większego zbiornika i mu zalega jakiś zestawik czy zbiorniczek, bądź wyjeżdża rezygnuje?

Naj chętniej zakupię zestaw w granicach 50-200l ale oczywiście jak pisałem, jestem otwarty na wszelakie propozycje zarówno te piko jak i większe, w fajnej cenie.

Lepszą dla mnie opcją są zbiorniki z sumpem, lecz oczywiście panelowymi ofertami też nie pogardzę.

Pozdrawiam,


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw lecz ja jestem z Jaworzna(Pomiędzy Katowiami i Krakowem) więc szukał bym ofert bliżej mnie, bo wiadomo wysyłka akwarium to nie jest dobry pomysł


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal aktualne.

Nikt nie ma nic ciekawego na zbyciu?


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciekawe akwa kwestia dogadania 128 l z sumpem szafka pokrywa wszystko zrobione ładnie pod siebie :)


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.