Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

Pamiątka z akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu(10 lat temu) zasuszyłem wylinke langusty,bez problemu ! pech chciał że przewróciła się na nią książka i ... szlag mnie o mało nie trafił:cursin:cursin:cursin jak się dowiedziałem (oddając ją do sklepu) że była unikatowa ! Cały personel sklepu akwarystycznego postawiłem na sztywne nogi (ok.10 osó:nono.Głupio było się wycofać z propozycji oddania "stworka" za to do dziś mam względy w tym sklepie !!! Dodam że "stworek"dotarł na gape miał ok. 2 cm a jak oddawałem to korpus ok 15 cm a wąsy po ok 50cm ! czasami śmiesznie wystawały z akwarium.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi :nono miałeś niezły okaz za free ,szkoda że się nie mieścił,fryzjer raczej nie wchodził tu w rachubę ;)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz by sie zmiejściła a wtedy w akwarium 100 litrowym ... szkoda mi jej było.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie sie suszy ;)

pamietam jak kiedys wyskoczyła mi pielegnica zebra wielkosci ręki

pod kaloryferem zajelo jej tydzien by zamienic sie w eksponat ;)

wyjmuje wylinki krewetki czyszczacej - na parapecie szybko wysychaja

niemniej wole ogladac zywe stwory niz suszki, ktore kojarzą mi sie jednoznacznie z przydroznymi smazalniami ryb i... :nono


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam 1203 ładna kolekcja,troszkę droga :)

robertk26 chyba pobiłeś wszystkich :waving jej wąsy leżą czy są w górze ??


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąsy są w górze, po wysuszeniu zabrałem żonce lakier do włosów i zakonserwowałem wylinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam1203: do tych z ostatniej fotki to jakos nie chcialbym reki zblizyc :bump1


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krabik jest zajefajny.. wychodzi jak karmie ryby i łapie szczypcami kawałki dla siebie, nikomu krzywdy nie robi... to dzikus który przyszedł wraz ze skałą i miał ok 3-4 mm... trochę mu się urosło... :bump1

Rafka... hmmm zgadza się, lepiej ręki nie wkładać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.